FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

September 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar


  Si ua quajn vajzen me te bukur te klases ? :)

  Share
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Si ua quajn vajzen me te bukur te klases ? :)

  Post by piccola_stella on 17.04.08 15:24

  po sja bera une vetes qefin kush do ma bej .........eeeeeeeee
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Si ua quajn vajzen me te bukur te klases ? :)

  Post by piccola_stella on 17.04.08 15:25

  Legend_boy wrote:duhet ti ngjash patjeter ksaj ke profili....
  kemi ngjyren e syve te njejt ...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Si ua quajn vajzen me te bukur te klases ? :)

  Post by angel on 24.04.08 23:17

  Mund te them vetem qe i fillon emri me A ,sipas preferencave te mia ajo eshte se per nje tjeter mund te jete dikush tjeter.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Si ua quajn vajzen me te bukur te klases ? :)

  Post by Elboy814 on 24.04.08 23:50

  uuu sa goca tbukra keni ne klas ju...
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Si ua quajn vajzen me te bukur te klases ? :)

  Post by Snowhite on 25.04.08 21:28

  Pffff, do ishte me mire tema si jua quajne me te zgjuaren e klases, po nejse. Une po them nje qe i fillon emri me E.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Si ua quajn vajzen me te bukur te klases ? :)

  Post by moon_girl on 08.05.08 22:46

  PO ESHTE NJERA MOON GIRL ME DUKET TE KLASA IME.
  LOL
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Si ua quajn vajzen me te bukur te klases ? :)

  Post by DarkAngel on 09.05.08 17:05

  eshte njera po sma thote emrin
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Si ua quajn vajzen me te bukur te klases ? :)

  Post by g-unit girl on 16.06.08 5:49

  XHEJSI (kurva klases) tgjithe kshu i thone dhe madje e kemi inat tgjtihe si klase, pordha moadh ajo pfff skemi ku te cojme te tonat jo me te durojme ate tgjithe si klase booo
  apo sgerricet edhe vete me nx me llafe booo, sa.... lere me mire lol! lol!
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Si ua quajn vajzen me te bukur te klases ? :)

  Post by Snowhite on 17.06.08 18:18

  Sikur t'i zbutnit keto replikat pak nga ca fjale jo shume te pershtatshme, do t'jua dija shume per nder. Se kam qejf t'i shoh gjerat thjesht edhe pa ekzagjerime. Flm per mirekuptimin! lol!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Si ua quajn vajzen me te bukur te klases ? :)

  Post by g-unit girl on 17.06.08 19:45

  ok lal me fal, te kerkoj vertet falje Embarassed
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Si ua quajn vajzen me te bukur te klases ? :)

  Post by moon_girl on 17.06.08 20:00

  Snowhite wrote:Sikur t'i zbutnit keto replikat pak nga ca fjale jo shume te pershtatshme, do t'jua dija shume per nder. Se kam qejf t'i shoh gjerat thjesht edhe pa ekzagjerime. Flm per mirekuptimin! lol!
  jam shume dakort me ty....se me kalimin e kohes shume fjale banale po shtohen ne kete forum...s'besoj ta kemi marre m'sysh kaq shpejt.lol
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Si ua quajn vajzen me te bukur te klases ? :)

  Post by angel on 17.06.08 22:38

  g-unit girl wrote:ok lal me fal, te kerkoj vertet falje Embarassed
  Vec se kerkove vete falje te falet,se te kishe fut ndonje mik,sbehej gje!! lol!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Si ua quajn vajzen me te bukur te klases ? :)

  Post by g-unit girl on 18.06.08 4:23

  angel wrote:
  g-unit girl wrote:ok lal me fal, te kerkoj vertet falje Embarassed
  Vec se kerkove vete falje te falet,se te kishe fut ndonje mik,sbehej gje!! lol!

  hahahaha po ca miku mi aman Razz Very Happy lol!
  flm qe me fale Very Happy

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Si ua quajn vajzen me te bukur te klases ? :)

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 2:10

  Arlinda tongue
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Si ua quajn vajzen me te bukur te klases ? :)

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:09

  ahhahahaha ah cma kujtoni ahahhaha ANA MARIA e folin

  Sponsored content

  Re: Si ua quajn vajzen me te bukur te klases ? :)

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 20.09.18 17:33