FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 0 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  Endrrat

  Share
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Endrrat

  Post by mickey_mouse on 08.04.08 23:37

  A besoni se kane lidhje me realitetin ??
  A u besoni atyre ?
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Endrrat

  Post by sweetyxpg on 09.04.08 21:55

  kam lexuar diku qe endrrat zgjatin vetem disa seconda:P

  Nuk ju besoj shume po ndo1her behem kurioze:P ndo1her ama Very Happy
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Endrrat

  Post by AI_CUNI_ATJE on 09.04.08 21:59

  MIRE QE ENDERROJME DHE NA DUKET JETA ME E BUKUR, SE VALLAJ MOS TE ENDERRONIM DO ISHTE JETA PFFFFFFFFFFFFFFFFFF....
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Endrrat

  Post by mickey_mouse on 12.04.08 23:44

  sweetyxpg wrote:kam lexuar diku qe endrrat zgjatin vetem disa seconda:P

  Nuk ju besoj shume po ndo1her behem kurioze:P ndo1her ama Very Happy
  Po eshte e vertete..Ato zgjasin vetem disa sekonda...Megjithese ne na duket sikur zgjasim me shume...
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: Endrrat

  Post by devil princess on 13.04.08 10:28

  NUK I BESOJ FARE MGJTH ME PELQEJNE DHE KUR JANE TE FRIKSHME.
  KUR NUK AHOH ENDRRA ME DUKET ICIK KOT

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Endrrat

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 21:06

  un per vete i besoj.....disa here me kane dalur enderrat...por shshshsh mos i thoni gje atyre te shpis sps dje sapo pash ne enderr qe po beja sex me nje goc......ej se mos e merrni seriozsisht,,,,,shakaaaaaaaaaaa..................lol
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Endrrat

  Post by moon_girl on 18.04.08 16:19

  NUK SHTYHET JETA PA ENDRRA EDHE PSE NE SHUMICENE RASTEVE NUK I MBAJME MEND.SIGURISHT ATO QE NUK I SHOFIM ME SY HAP.......
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Endrrat

  Post by Snowhite on 04.05.08 12:09

  Edhe pse nuk jane ne doren tone, me pelqejne kur jane te bukura dhe ndonjehere me japin frymezim per jeten reale. Nuk besoj se dalin apo se kane ndonje kuptim, por kane thjesht lidhje me jeten e perditshme.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: Endrrat

  Post by jeta on 04.05.08 12:24

  ka raste qe edhe dalin,e pse me pel sh s'i besoj
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Endrrat

  Post by piccola_stella on 10.05.08 19:14

  ...endrrat nuk mendoj te ken te bejn me realitetin....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Endrrat

  Post by angel on 29.05.08 22:13

  Ndersa une mendoj se po se shpeshhere kur nje gje gjate dites me ka bere sh pershtypje edhe e kam pare ne enderr me vone,kam pat disa raste keshtu!!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Endrrat

  Post by fefe_metallica on 30.05.08 0:21

  ka dhe endrra te bukra
  lol

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Endrrat

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:43

  nuk i kushtoj rendesi, nuk besoj ne to
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Endrrat

  Post by moon_girl on 18.06.08 11:44

  i besoj ndonjehere sepse disa here me kane dale te verteta...........
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Endrrat

  Post by angel on 22.06.08 21:36

  Keto kohe sikur skam pa endrra,ne fakt me 4-5 ore qe fle gjume une sme del koha Very Happy
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Endrrat

  Post by moon_girl on 22.06.08 21:51

  i sa keq....une shikoj cdo dite endrra...merzitem aq shume ne shtepi(i kam pothuajse te gjithe me provime prandaj)...sa qe vetem endrrat me bejne te lumtur......

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Endrrat

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 17:47

  Vetem njehere ne jeten time kam pare nje enderr te BUKUR, te tjerat kan qen komplet mankthe, dhe si angel edhe un kam koh qe s shof endrra(shyqyr) ngaqe fle sh pak
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Endrrat

  Post by Elboy814 on 26.06.08 18:25

  sa qef kam me pa endrra por shof shum shum rrall

  Sponsored content

  Re: Endrrat

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 26.04.18 4:36