FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  shamite neper shkolla

  Share
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 29
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  shamite neper shkolla

  Post by mickey_mouse on 08.04.08 22:53

  A mendoni se duhen lejuar femrat besimtare te mbajne objekte kulti neper shkolla ? Dhe me konkrete...A mendoni se femrat duhet te lejohen te mbajne shami ne shkolle kur ajo eshte nje institucion laik ?
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: shamite neper shkolla

  Post by Ermagedon on 12.04.08 22:13

  Nuk kam pare ndonje ta mbaje!
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: shamite neper shkolla

  Post by devil princess on 12.04.08 22:15

  AS UNA
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: shamite neper shkolla

  Post by Elboy814 on 12.04.08 22:20

  nese nje femer deshiron vet me mbajt shami,ather le ta bej,vendimi i saj i perket asaj cfar te bej.
  nuk ka ci duhet fare te tjerve se cfar vesh ajo
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: shamite neper shkolla

  Post by AI_CUNI_ATJE on 12.04.08 22:23

  BASHKOHEM ME MENDIMIN E EL_NINJOS...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: shamite neper shkolla

  Post by Legend_boy on 12.04.08 22:43

  jemi demokraci apo jo...
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 29
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: shamite neper shkolla

  Post by mickey_mouse on 12.04.08 23:34

  El_ninjo wrote:nese nje femer deshiron vet me mbajt shami,ather le ta bej,vendimi i saj i perket asaj cfar te bej.
  nuk ka ci duhet fare te tjerve se cfar vesh ajo
  Ne rregull..Eshte zgjedhja e saj...Po shkolla qe eshte institucion laik...??si i behet ?
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: shamite neper shkolla

  Post by devil princess on 13.04.08 12:35

  PO PRA PO ATO QE VIJNE ME MINI NE SHKOLLE SI I BEHET??
  SHKOLLA ESHTE SHOLLE DHE NUK VIHET AS E MBULUAR NGA KOKA TE KEMBET AS E ZBULUAR NGA KOKA TE KEMBET

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: shamite neper shkolla

  Post by kitty on 15.04.08 20:33

  mickey_mouse wrote:
  El_ninjo wrote:nese nje femer deshiron vet me mbajt shami,ather le ta bej,vendimi i saj i perket asaj cfar te bej.
  nuk ka ci duhet fare te tjerve se cfar vesh ajo
  Ne rregull..Eshte zgjedhja e saj...Po shkolla qe eshte institucion laik...??si i behet ?

  Sigurisht qe shkolla eshte nje institucion laik,por duhet te dish se ca do te thote veretet fjala laike, keshtu laike nenkupton qe ne shkolle nuk duhet te kete propaganda me natyre fetare, keshtu nse vajza me shami e vesh shamine e saj pune per te ;ajo nuk po mban ndonje mesim per fene qe te cenoje laicitetin e shkooles!!! PASTAJ mos harro qe eshte e drejta e gjithesecilit te arsimohet, ve apo nuk ve shami!!!
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: shamite neper shkolla

  Post by piccola_stella on 16.04.08 21:40

  ...po deshi ta mbaj ...sot jemi te lir te bejm cdogje ...pervecse te vrasim....
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: shamite neper shkolla

  Post by Snowhite on 26.04.08 17:01

  Per aq kohe sa aspekti i fese mbetet vetem tek mbajtja e shemise nga keto vajza, them se nuk ka asnje problem. Por ne qofte se ka imponim idesh, kjo eshte ajo qe duhet ndaluar.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: shamite neper shkolla

  Post by jeta on 06.05.08 23:07

  une jam kundra,thjesht sjell nje fryme te re ne ambjentet e shkolles e shoqeria me to me pas per sh adoleshent ben qe te ndikohen nga veshja e tyre.gjithsesi kuptohet veshja eshte ne deshire te personit,por feja nuk duhet te kete lidhje me shkollen
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: shamite neper shkolla

  Post by angel on 07.05.08 21:44

  Nese ajo e mban per vete dhe nuk cenon te tjeret eshte pune per te.Pastaj shamia e saj eshte nje simbol i fese se saj ashtu sic mund te jete kryqi qe mban nje katolik,kjo sikur nuk ndalohet.Nga ana tjeter bashkohem me ato qe tha Kitty persa i perket faktit se shkolla eshte nje instuticion laik.
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: shamite neper shkolla

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:11

  oh nje arabe e mban ektu se heq sikur ta vrasesh madje i dhan njehr paralajmerim e pan qe se hoqi e se perjashtuan

  Sponsored content

  Re: shamite neper shkolla

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 5:57