FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  pershendetje te perzemerta

  Share
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by fefe_metallica on 30.06.08 0:29

  haha
  jo se piva para se te fillonte ndeshja dhe gjat ndeshjes skam pir asgje , as mbrapa perderisa erdha ne shtepi
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Living_bride on 30.06.08 9:36

  pershendes kot kte lart se megjithse me acaron keq fre, prap po e pershendes. Smile
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Snowhite on 30.06.08 9:39

  Pershendes kete lart, se me duket se do e takoj sot.
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Living_bride on 30.06.08 10:22

  edhe une e pershendes kte lart. ishalla po e takoj. Smile
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by DarkAngel on 30.06.08 10:24

  i pershendes keto te dyja lart
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Living_bride on 30.06.08 10:25

  haha edhe une e pershendes kte lart
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by DarkAngel on 30.06.08 10:42

  weeeeee me pershendeti goca hallall ta befte zoti tongue
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by angel on 30.06.08 22:39

  Pershendes gjithe anetaret kete rradhe sidomos ata me aktivet
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by g-unit girl on 30.06.08 22:40

  rrooooooofsh yllo edhe uen te prsh shuuum ty dhe el_ninjon Very Happy
  miiissss u a loot, tpuuuc fooort
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Elboy814 on 30.06.08 22:41

  dhe un e perssh g unit girl se kam ca koh pa fol ne msn
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by g-unit girl on 30.06.08 22:42

  e pa shyqyr qe na prsh ti iher Razz:P
  per ne msn vete e ke fajin qe sfutesh Crying or Very sad
  edhe ti me ke miss shuum ne msn Crying or Very sad
  tpuuuuuuc foooooooooooort
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by angel on 30.06.08 22:49

  g-unit girl wrote:rrooooooofsh yllo edhe uen te prsh shuuum ty dhe el_ninjon Very Happy
  miiissss u a loot, tpuuuc fooort

  Te pakten folem icik sot ee?puc dhe une
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Stela on 30.06.08 23:01

  pershendes te gjithe anetaret online.. JKSHXH!
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by angel on 30.06.08 23:04

  Sh flm e une te persh ty
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Snowhite on 30.06.08 23:05

  Pershendes stelen qe qenka be anetare nderi.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by angel on 01.07.08 14:10

  Per g_unit girl shkojne keto pershendetje Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by g-unit girl on 01.07.08 14:13

  sa e mire qe je mi aman, edhe per ty shuum prsh te perzemerta yllo, tkam shum xhan, puuuuc
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by DarkAngel on 01.07.08 17:16

  prsh keto te dyja lart
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Gjak_Verdheblu on 01.07.08 19:55

  Prsh CoYoT , g-unit girl , angel dhe Greten. Vetem keto njoh nga afer prandaj i pershenda perzemersisht.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by g-unit girl on 03.07.08 20:00

  pershendetje te perzemerta per COYOT goce njiiiiiiish fare, gallate, si shpiirt, bukuloshe tgjitha i ka, e kam shuum xhan per me teper edhe patriote miii Very Happy:D
  puuuuuuuuuuuc foooooooooooort
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Gjak_Verdheblu on 03.07.08 20:03

  Ku na dolet patriote ju mi goca?
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by CoYoT on 03.07.08 20:06

  she she she she sa ma ben qefin miiiiiiiii pupupupupu po fluturoj smbahem me ca ti bash kshu jemi ne dibranet si shpirt ehehehe Smile Smile Smile Smile
  sh sh sh sh sh flm puf e un
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by g-unit girl on 03.07.08 20:12

  Gjak_Verdheblu wrote:Ku na dolet patriote ju mi goca?

  pse u shqetesove ti lal ee RazzVery Happy:D hahahaha
  po jemi me cte bejme ne tani Very Happy shyqyr sthua, ka lezet dibrane hehe Very Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Gjak_Verdheblu on 03.07.08 20:15

  hahahahhaha dibrane hahahah un jam copan lol hahahah
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by g-unit girl on 03.07.08 20:19

  hahahahhahahahhahahah o dreq sa kam qesh hahahahhahahaha
  ajo shkruhet me b jo me p RazzVery Happy:D:D

  Sponsored content

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.12.18 0:40