FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  pershendetje te perzemerta

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by AI_CUNI_ATJE on 20.05.08 0:02

  uuu plasen puthjet edhe ketej....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by angel on 20.05.08 0:13

  Pse ke inat ti? geek
  Sh sh flm Fefe edhe une te persh vetem ty,TKSHXH.puc
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by fefe_metallica on 20.05.08 0:15

  e pra ca ka ky haha
  puc dhe un
  tkshxh !
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Snowhite on 20.05.08 0:22

  Pershendes angel + fefe metallica shume shume.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by fefe_metallica on 20.05.08 0:26

  dhe un prsh kte lart qe paska 1 nickname ktu ne forum qe kurr sme shkonte mendja qe ishte ajo ahha
  puc shume
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by angel on 20.05.08 0:28

  Edhe une ty mi.puc dhe une.Se ky lart mbeti duke puth goca ky geek
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by fefe_metallica on 20.05.08 0:34

  haha
  mir se nuk puth me haha Razz
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by CoYoT on 05.06.08 16:43

  Ajo getoarja cio greta ime sekzistoka hic ketej sikur jeni grup ju....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by angel on 05.06.08 23:09

  E mi ashtu jemi,po kur kemi pershendet njeri-tjetrin me lart e kemi be se kemi qene ne vetem ne online prandaj, dhe greta spara hyn ktu shume
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Snowhite on 06.06.08 1:00

  Pershendes coyot qe po lodhet per provimet e matures tani.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by angel on 08.06.08 19:20

  E pershendes dhe une e i uroj shume suksese nsr!1
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by moon_girl on 08.06.08 20:46

  pershendes snowhite me qe tani sa hyri ne forum
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Snowhite on 11.06.08 0:45

  Pershendes moon_girl, se mora vesh qe keto ishin si fis simpatike. lol!
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by angel on 12.06.08 17:50

  Pershendes Cinderrelen,Greten dhe Snowhite,my BFF me pak fjale!!!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by DarkAngel on 29.06.08 19:53

  prsh kete lart nga thellesia e zemres
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by angel on 29.06.08 19:54

  Sh flm gjithashtu e une ty dhe klm tani
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by DarkAngel on 29.06.08 19:55

  flm lal dhe ti kalo nje dit sa me te bukur sot dhe kenqu sa me shuume
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by angel on 29.06.08 20:40

  pershendes te gjith antaret e forumit vecanerisht snowhite,Cinderrelen,fefen,greten,g-unit girl,living bride,ermagedon.mbase kam harru ndo1 Very Happy i puc te gjithe jkshxh :-))
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Living_bride on 29.06.08 22:50

  pershendes shum shum angel dhe shpresoj tme thot naj lajm te mire ne sms.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by angel on 29.06.08 23:18

  tjesh e sigurte se do ta marresh Very Happy
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Living_bride on 29.06.08 23:34

  hihihi puuuucccc fooolttttt tyyyyyyyy.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.06.08 0:21

  PERSHENDES MOON_GIRL SE FITOI SPANJA.... HAHAHAA
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Elboy814 on 30.06.08 0:23

  pershendes nikol qe u gzu
  stelen qe u merzit
  gjakun verdheblu qe na uroi
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by fefe_metallica on 30.06.08 0:25

  ato qe ishim me gjermanin i prsh
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Elboy814 on 30.06.08 0:26

  ky fefe do jet myt ne birra se tha qe do i qeraste nje shok nese fitonte gjermania

  Sponsored content

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:26