FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  pershendetje te perzemerta

  Share
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 29
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  pershendetje te perzemerta

  Post by mickey_mouse on 08.04.08 21:56

  PErshendetje te gjithve...Jam i sapoardhur ketu po mesa shoh paska ca antare qe i njoh Very Happy
  ME behet qejfi qe jam regjistruar ketu...
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by sweetyxpg on 09.04.08 21:27

  E solle qafen dhe ti? Very Happy:D
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by sweetyxpg on 09.04.08 21:28

  Welcome to the jungle! se harrova Very Happy
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by fefe_metallica on 09.04.08 23:04

  kjo welcome to the jungle eshte e shkrujtme me sprajt te shkolla ime
  guns n'roses
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 29
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by mickey_mouse on 11.04.08 20:24

  sweetyxpg wrote:E solle qafen dhe ti? Very Happy:D
  Obobo si ben kjo sikur ka nje jete te tere ketu...Po te dy ne nje kohe u regjistruam moj...
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 29
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by mickey_mouse on 11.04.08 20:25

  fefe_metallica wrote:kjo welcome to the jungle eshte e shkrujtme me sprajt te shkolla ime
  guns n'roses

  Kjo qe thua ti me ka kopjuar shprehjen mua...Sepse sa here qe regjistrohet dikush (tek nje forum tjeter) une e pershendes me kte shprehje...(apo nuk eshte edhe kenge e madhe...Very Happy)
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 29
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by mickey_mouse on 11.04.08 20:26

  Gjithsesi flm per mirkpritjen...Very Happy
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Ermagedon on 12.04.08 21:49

  mickey_mouse wrote:
  fefe_metallica wrote:kjo welcome to the jungle eshte e shkrujtme me sprajt te shkolla ime
  guns n'roses

  Kjo qe thua ti me ka kopjuar shprehjen mua...Sepse sa here qe regjistrohet dikush (tek nje forum tjeter) une e pershendes me kte shprehje...(apo nuk eshte edhe kenge e madhe...Very Happy)

  Nuk eshte kenge e madhe? Ja ke fut kot!
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Ermagedon on 12.04.08 21:50

  Pershendes ata cunat qe ishin ne tavoline me mua sot te dtl e gretes: el_ninjo, ai_cuni_atje, legend_boy
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by fefe_metallica on 12.04.08 22:56

  Ermagedon wrote:
  mickey_mouse wrote:
  fefe_metallica wrote:kjo welcome to the jungle eshte e shkrujtme me sprajt te shkolla ime
  guns n'roses

  Kjo qe thua ti me ka kopjuar shprehjen mua...Sepse sa here qe regjistrohet dikush (tek nje forum tjeter) une e pershendes me kte shprehje...(apo nuk eshte edhe kenge e madhe...Very Happy)

  Nuk eshte kenge e madhe? Ja ke fut kot!

  1 nga kenget me te bukra te gunsave , si nuk qenka e madhe?
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 29
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by mickey_mouse on 12.04.08 23:26

  Ermagedon wrote:
  mickey_mouse wrote:
  fefe_metallica wrote:kjo welcome to the jungle eshte e shkrujtme me sprajt te shkolla ime
  guns n'roses

  Kjo qe thua ti me ka kopjuar shprehjen mua...Sepse sa here qe regjistrohet dikush (tek nje forum tjeter) une e pershendes me kte shprehje...(apo nuk eshte edhe kenge e madhe...Very Happy)

  Nuk eshte kenge e madhe? Ja ke fut kot!
  ME fal bre po e ke kuptuar gabim...Une e kam thene ne kuptimin qe ESHTE KENGE E MADHE...
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by devil princess on 13.04.08 10:30

  PERSHENDES FEFEN SE ESHTE MERZITUR ME MUA DHE PERSHENDES ATE CUNIN ATJE DHE EL NINJON DHE LEGEND BOY
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Elboy814 on 13.04.08 10:34

  shum thx nga ai_cuni atje legend boy dhe el_ninjo se jemi te tre ktu
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by devil princess on 13.04.08 11:54

  OK JU KAM XHAN
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Ermagedon on 14.04.08 22:59

  mickey_mouse wrote:
  Ermagedon wrote:
  mickey_mouse wrote:
  fefe_metallica wrote:kjo welcome to the jungle eshte e shkrujtme me sprajt te shkolla ime
  guns n'roses

  Kjo qe thua ti me ka kopjuar shprehjen mua...Sepse sa here qe regjistrohet dikush (tek nje forum tjeter) une e pershendes me kte shprehje...(apo nuk eshte edhe kenge e madhe...Very Happy)

  Nuk eshte kenge e madhe? Ja ke fut kot!
  ME fal bre po e ke kuptuar gabim...Une e kam thene ne kuptimin qe ESHTE KENGE E MADHE...

  Ktu ndryshon muhabeti
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by devil princess on 15.04.08 16:32

  PERSHENDES ATE CUNIN ATJE SE NUK I FOLA TE DITELINDJA E GRETES DHE ME VJEN KEQ
  PERSHENDES DHE TE GJITHE ATO ONLINE TANI
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by AI_CUNI_ATJE on 15.04.08 16:43

  pershendes devil princess edhe i them nuk ka gje se do te kemi raste te tjera te folim....
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Snowhite on 20.04.08 17:24

  Pershendes el ninjon edhe ate cunin atje, meqe jane kokat ketu.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by angel on 04.05.08 21:08

  Edhe une i pershendes keta te 2 me lart po jo se jane kokat ketu po se jane cuna 1!!!
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Greta on 04.05.08 21:41

  Ndersa un pershendes veten time meqe sme paska pershendetur asnjeri Razz Razz Very Happy Very Happy
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 27
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 04.05.08 21:43

  NJE PERSHENDETJE PER TE GJITHE JU VAJZA E DJEM JENI TE PAPARE
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by moon_girl on 04.05.08 21:54

  PERSHENDETJE TE GJITHE
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Elboy814 on 04.05.08 22:01

  Greta wrote:Ndersa un pershendes veten time meqe sme paska pershendetur asnjeri Razz Razz Very Happy Very Happy
  nje pershendetje te madhe per greten lol!
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Greta on 04.05.08 22:05

  ore qelbesire duhet te thoja ate un qe tme pershendesje ti mire mire....
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 27
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 04.05.08 22:06

  edhe une po bej nje pershendetje per gocat sidomos per greten,moon_girl,angel etj jeni te papame haahahahaa

  Sponsored content

  Re: pershendetje te perzemerta

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:10