FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Cfare do me besh...!

  Share
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by fefe_metallica on 03.07.08 0:58

  do e pysja si po ja kalon ne plazh

  gretes ??lol
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by angel on 03.07.08 1:09

  ca sdo i bej thuaj! Very Happy
  vetes? lol!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by fefe_metallica on 03.07.08 1:15

  do i beja ndonje dhurat lol

  vodafonit?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by angel on 03.07.08 2:14

  do i kerkoja sms falas
  po ti?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by moon_girl on 03.07.08 10:21

  do ti thoja te bente me shume oferta te mira...
  po amc?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by DarkAngel on 06.07.08 10:46

  qe te shpejtonte cik me ofertat qe do te vendose:D

  wind?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by angel on 06.07.08 16:58

  asgje
  po snowhite?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by angel on 06.07.08 17:10

  un do ta puthja Razz
  po nje bluzeje me evanescence qe e sheh ne vitrinen e 1 dyqani?? Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by g-unit girl on 06.07.08 17:12

  ii kjo me qelloi mua me u pergjigj, nejse po i pergjigjem
  do thoja: pff ca eshte kjo bluze mo

  po te gjeje nej bileet party et rene ne toek, ca do i beje Razz
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by Snowhite on 06.07.08 17:14

  g-unit girl wrote:ii kjo me qelloi mua me u pergjigj, nejse po i pergjigjem
  do thoja: pff ca eshte kjo bluze mo

  po te gjeje nej bileet party et rene ne toek, ca do i beje Razz


  IIIIIIIII moj g unit girl, pse me zhgenjeve keshtu. Po ke evanescence e gjete mi? Nejse nejse.
  Biletes pra per inat do e grisja. lol!
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by angel on 06.07.08 17:15

  sdo e marrja se skisha me ke te rrija
  po nje libri?
  p.s ate e kisha per snowhite se sarriti te gjente 1 bluze me te ,ajo sarriti te pergjigjej e te ra ty Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by angel on 06.07.08 17:16

  hahhhhhha qenkemi ngatarruar ne Razz
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by DarkAngel on 07.07.08 15:13

  kesaj lart meje ca do ti besh>
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by g-unit girl on 07.07.08 16:35

  ate lart teje du me e rraf iher Razz:P lol!
  dua ta takoj iher Very Happy

  po mua cdo te me beje RazzVery Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by Gjak_Verdheblu on 07.07.08 19:03

  Doja te puthja pak faqet e bukura.
  Po mua cfare do me beje? Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by g-unit girl on 07.07.08 22:10

  ty mm them te te rraf iher Razz:P lol! hahaha
  jo jo ty te te tak iher mo sdi cte te bej tjeter RazzVery Happy
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by DarkAngel on 08.07.08 11:18

  mua?
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by Gjak_Verdheblu on 08.07.08 11:42

  E kishte per mua DarkAngel Very Happy
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 03.02.09 0:10

  ORE QENKENI DELLA FARE JU NGATERONI TEMEN JA UN SKAM CA THEM PO DONI MUHABET BENI EN CHAT AHAHHA KOT KTA E BEN FORUMIN CHAT

  Sponsored content

  Re: Cfare do me besh...!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 12.12.18 2:45