FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by Elboy814 on 29.05.08 17:10

  hajt se do njifesh po he,,,ohuu ka koh plot...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by angel on 29.05.08 20:35

  Mund te njifeshim ne ate festen qe gjasme do benit ju per forumin.Po deri tani aha,asgje
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by moon_girl on 11.06.08 13:06

  angel wrote:Tani e mora vesh une kush eshte moon_girl.Edhe ti duhet ta dish kusha jam une besoj,se kot sthua me jep pershtypjen se i ke syte blu apo jo?Ne fakt ma kishin thene me kohe qe ishe ti po me kishte dale nga mendja mua!!
  mendoj se e di kush ta ka thene
  me behet qefi qe njihemi
  klm
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by angel on 11.06.08 19:28

  Edhe mua gjithashtu!!
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by Elboy814 on 12.06.08 14:45

  po mua kush do mi prezantoj moon girl dha angel se nuk i njoh...hahah
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by angel on 12.06.08 17:41

  El_ninjo wrote:po mua kush do mi prezantoj moon girl dha angel se nuk i njoh...hahah
  Te prezantoj une mos e vrit mendjen,po kam frike qe sdo duash ta njohesh(per angel e kam fjalen) lol!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by g-unit girl on 16.06.08 21:29

  hahaha pse mii, ti je goc njiiish, pastaj po deshi el_ninjo mii oj kjo pff me deshire ajo pune Razz:P:P
  jeni shuum te mile te dy Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by angel on 16.06.08 22:16

  Po jo mi jo se bejme shaka se me njeh mua ai,po po thonim kot!!

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by kitty on 18.06.08 23:58

  po ndonje thashethem per mua ka???????
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by angel on 25.06.08 14:51

  Po ku ka thashetheme per ty mi aq e mire sa je? Razz

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by Eternal_Light on 27.06.08 0:57

  ja dhe thashethemaxhinjte e forumit ncncncn Razz
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by Living_bride on 27.06.08 9:36

  kitty wrote:po ndonje thashethem per mua ka???????

  di une nje per ty: je shuum e miiirreee dhe je shoqe perfekteee. Razz
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by moon_girl on 27.06.08 10:02

  ky nuk eshte thashethem por po e shkruaj te kjo tema..
  living_bride me njeh?
  nga tirana je ti?
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by Ermagedon on 27.06.08 16:42

  Living_Bridge eshte nje shoqja ime nga elbasani
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by DarkAngel on 27.06.08 16:50

  g_unit eshte goc e mire me kane thene
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by fefe_metallica on 27.06.08 16:54

  1 prill ta kan then ?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by DarkAngel on 27.06.08 16:56

  pse ke naj hall ti
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by g-unit girl on 27.06.08 16:57

  fefe_metallica wrote:1 prill ta kan then ?

  mos je gje ti cun i mire kshu ee ik ree shiit
  te genjen mendja

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by Eternal_Light on 27.06.08 17:36

  g-unit girl wrote:
  fefe_metallica wrote:1 prill ta kan then ?

  mos je gje ti cun i mire kshu ee ik ree shiit
  te genjen mendja

  po sikur te behesh goc me e mire se cje dhe ti pranosh shakate Wink lool
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by fefe_metallica on 27.06.08 17:39

  po ca goc e keqje eshte ajo mi

  duket 1 ore larg qe shtiret lol
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by Ermagedon on 01.07.08 23:35

  Ky lart eshte mendjemadh, dy here ka kaluar nga lagjia ime, asnjeher nuk ka fol. As majtas as djathtas, vetem drejt.

  Se do thuash kur ti e fefe. Nuk e mbaj mend kur, por kishe vesh nje bluze te kuqe dhe mbaje nje bluze tjeter ne dore me duket, kurse heren e pare kishe vesh nje bluze te Metallica.

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by Eternal_Light on 02.07.08 2:03

  kam ngju qe ky ermagedon esht shum thashethemaxhi Razz
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by fefe_metallica on 02.07.08 11:03

  Ermagedon wrote:Ky lart eshte mendjemadh, dy here ka kaluar nga lagjia ime, asnjeher nuk ka fol. As majtas as djathtas, vetem drejt.

  Se do thuash kur ti e fefe. Nuk e mbaj mend kur, por kishe vesh nje bluze te kuqe dhe mbaje nje bluze tjeter ne dore me duket, kurse heren e pare kishe vesh nje bluze te Metallica.

  po ku e di un ku e ke lagjen ti , e di qe e ke te ajo rruga ku ka qen sara me perpara , po se ku ....
  po pse sna ke fol ti vet 1her
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 25
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by A.N.I. on 03.07.08 21:45

  kam pershtypjen se e njoh living_bride. mos eshte gje ajo goca te dhaskali qe tani ka ikur ne zvicer per pushime???
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by Stela on 03.07.08 23:02

  ANTARET E FORUMIT JANE TGJITHE TPAPAM.. SDI NDO1 THASHETHEM PER JU...

  Sponsored content

  Re: ~thashetheme per anetaret e forumit~

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 26.04.18 14:39