FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  Xhinset, pėrtej botės sportive apo ''pushtues''tė kohės moderne???!!

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Xhinset, pėrtej botės sportive apo ''pushtues''tė kohės moderne???!!

  Post by AI_CUNI_ATJE on 07.04.08 22:53

  1-Tė pazėvėndėsushme,
  2-tė kėndshme
  3-gjithmonė trendy.
  Ky ėshtė mendimi i tė rinjve pėr tė pavdekshmet xhinse. Ndoshta veshja mė e pėrhapur sot nė botė. Vetė simboli i koheve moderne.
  MENDONI EDHE JU KESHTU TE DASHUR FORUMISTE?
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Xhinset, pėrtej botės sportive apo ''pushtues''tė kohės moderne???!!

  Post by Stela on 07.04.08 23:18

  Plotesisht dakord . . . jane nje mixim i te treja arsyeve qe ke permendur
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Xhinset, pėrtej botės sportive apo ''pushtues''tė kohės moderne???!!

  Post by Elboy814 on 07.04.08 23:21

  megjithsese xhinset u shpiken qe ne kohen e bumit te madh teknologjik per puntoret te cilet duhet te vishnin rroba sa me te forta dhe te durueshme neper fabrika,xhinset "pushtuar" boten
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: Xhinset, pėrtej botės sportive apo ''pushtues''tė kohės moderne???!!

  Post by devil princess on 08.04.08 16:06

  JANE GOXHA TE REHATSHME PER MENDIMIN TIM
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Xhinset, pėrtej botės sportive apo ''pushtues''tė kohės moderne???!!

  Post by alban_kalajsi on 08.04.08 16:08

  Per mendimin tim me te rehatshme jane rrobat sportive dhe me pelqen te vishem me teper sportiv
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: Xhinset, pėrtej botės sportive apo ''pushtues''tė kohės moderne???!!

  Post by devil princess on 08.04.08 16:28

  jane dhe ato shume te rehatshme po me xhinse dukesh e veshur
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Xhinset, pėrtej botės sportive apo ''pushtues''tė kohės moderne???!!

  Post by Legend_boy on 08.04.08 17:01

  po them se xhinset jane pushtues te kohes moderne
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: Xhinset, pėrtej botės sportive apo ''pushtues''tė kohės moderne???!!

  Post by jeta on 04.05.08 18:03

  une i perdor gjithmone xhinset jane njeshi per mua,e rrobat sportive gjithashtu me pel dhe i perdor..
  jam dakort me ju AI_CUNI_ATJE
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Xhinset, pėrtej botės sportive apo ''pushtues''tė kohės moderne???!!

  Post by Snowhite on 13.05.08 15:11

  Per mua xhinset jane praktike, te thjeshta edhe kombinohen lehte. Duam, s'duam ato perdoren shume sot dhe me te drejte.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Xhinset, pėrtej botės sportive apo ''pushtues''tė kohės moderne???!!

  Post by DarkAngel on 13.05.08 16:52

  spara me pelqejne xhinset me shume jam sportiv
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Xhinset, pėrtej botės sportive apo ''pushtues''tė kohės moderne???!!

  Post by moon_girl on 13.05.08 21:34

  JANE VESHJA IME ME E REHATSHME DHE ME E BUKUR. POTHUAJSE ATO VESH GJITHMONE.
  JANEE PUSHTUES TE BOTES MODERNE PER MENDIMIN TIM
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Xhinset, pėrtej botės sportive apo ''pushtues''tė kohės moderne???!!

  Post by AI_CUNI_ATJE on 13.05.08 22:21

  jane pushtues te botes moderne..........
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Xhinset, pėrtej botės sportive apo ''pushtues''tė kohės moderne???!!

  Post by AI_CUNI_ATJE on 13.05.08 22:24

  jeta wrote:une i perdor gjithmone xhinset jane njeshi per mua,e rrobat sportive gjithashtu me pel dhe i perdor..
  jam dakort me ju AI_CUNI_ATJE


  rrofsh qe je dakort me mua dhe mendimin e disa te tjereve....
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Xhinset, pėrtej botės sportive apo ''pushtues''tė kohės moderne???!!

  Post by piccola_stella on 14.05.08 19:35

  AI_CUNI_ATJE wrote:1-Tė pazėvėndėsushme,
  2-tė kėndshme
  3-gjithmonė trendy.
  Ky ėshtė mendimi i tė rinjve pėr tė pavdekshmet xhinse. Ndoshta veshja mė e pėrhapur sot nė botė. Vetė simboli i koheve moderne.
  MENDONI EDHE JU KESHTU TE DASHUR FORUMISTE?  .....SHUM DAKORT.....

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Xhinset, pėrtej botės sportive apo ''pushtues''tė kohės moderne???!!

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 18:34

  Xhinset - te pazevendesueshme & super te rehatshme
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: Xhinset, pėrtej botės sportive apo ''pushtues''tė kohės moderne???!!

  Post by freedom to love on 29.06.08 19:58

  sa e bukur kjo tema..un them jane nje nderthurje et dyjave...
  imagjino tishim pa xhinse...puuuu se imagjinoj dot...

  Sponsored content

  Re: Xhinset, pėrtej botės sportive apo ''pushtues''tė kohės moderne???!!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:53