FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

October 2018

MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar


  NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Share
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by Gjak_Verdheblu on 29.06.08 15:40

  Vetm ty moj budallaqe,por na dole me mustaqe.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 29.06.08 15:41

  PSE TI ME MUA SU KENAQE?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by moon_girl on 29.06.08 15:42

  UNE TE BLIJA EDHE SUFLLAQE..
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 29.06.08 15:42

  QE TE TRASHJE ATO MULLAQE...HAHAHA
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by moon_girl on 29.06.08 15:43

  HAHAHA HIHIHI HUHUHUHU O SA QEF BEHET KETU
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 29.06.08 15:44

  O SA QEF BEHET KETU HAHAHA HUHUHU
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by moon_girl on 29.06.08 15:44

  CBEN KESHTU MORE MARSIN?TI KE QENE EDHE TRIM...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 29.06.08 15:46

  KAM QEN TRIM PO TANI SKAM BENZIN...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by moon_girl on 29.06.08 15:47

  SKE BENZIN!!??PO TI DO IKESH EDHE NE RROGOZHINE!!!!
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 29.06.08 15:48

  NE RROGOZHINE DO TE SHKOJ POR TU NUK TE HARROJ...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by moon_girl on 29.06.08 15:48

  EDHE UNE DUHET TE BESOJ?
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 29.06.08 15:48

  ME BESON,SME BESON KJO PUNE NUK ME INTERESON...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 29.06.08 15:49

  JAM FEMI SJAM FEMI...UNE TE DOJA PER SHTEPI...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by moon_girl on 29.06.08 15:50

  NUK TE INTERESON E DI...SE TI PASKE QEN FEMI
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 29.06.08 15:51

  UNE TE NJOHA ME SHIKIM TE PARE...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by moon_girl on 29.06.08 15:51

  TI ME THE CKEMI O GOMAR?
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 29.06.08 15:52

  EDHE UNE E KUPTOVA QE TI ISHE FYTYRE PA LARE...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by moon_girl on 29.06.08 15:53

  ISHA FYTYRE PA LARE SE SA KISHA BERE SOLAR...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by moon_girl on 29.06.08 15:59

  Vetm ty moj budallaqe,por na dole me mustaqe...
  PSE TI ME MUA SU KENAQE?
  UNE TE BLIJA EDHE SUFLLAQE..
  QE TE TRASHJE ATO MULLAQE...HAHAHA


  HAHAHA HIHIHI HUHUHUHU O SA QEF BEHET KETU
  O SA QEF BEHET KETU HAHAHA HUHUHU

  CBEN KESHTU MORE MARSIN?TI KE QENE EDHE
  TRIM...
  KAM QEN TRIM PO TANI SKAM BENZIN...
  SKE BENZIN!!??PO TI DO IKESH EDHE NE RROGOZHINE!!!!


  NE RROGOZHINE DO TE SHKOJ POR TU NUK TE HARROJ...
  EDHE UNE DUHET TE BESOJ?


  ME BESON,SME BESON KJO PUNE NUK ME
  INTERESON...
  NUK TE INTERESON E DI...SE TI PASKE QEN FEMI
  JAM FEMI SJAM FEMI...UNE TE DOJA PER
  SHTEPI...


  UNE TE NJOHA ME SHIKIM TE PARE...
  TI ME THE CKEMI O GOMAR?
  EDHE UNE E KUPTOVA QE TI ISHE FYTYRE PA
  LARE...
  ISHA FYTYRE PA LARE SE SA KISHA BERE SOLAR...
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by DarkAngel on 30.06.08 10:52

  UNE TE NJOHA ME SHIKIM TE PARE...
  TI ME THE CKEMI O GOMAR?
  EDHE UNE E KUPTOVA QE TI ISHE FYTYRE PA
  LARE...
  ISHA FYTYRE PA LARE SE SA KISHA BERE SOLAR...

  DHE DUKESHE PARP QE ISHE FSHATAR
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.06.08 11:11

  UNE TE NJOHA ME SHIKIM TE PARE...
  TI ME THE CKEMI O GOMAR?
  EDHE UNE E KUPTOVA QE TI ISHE FYTYRE PA
  LARE...
  ISHA FYTYRE PA LARE SE SA KISHA BERE SOLAR...

  DHE DUKESHE PRAP QE ISHE FSHATAR...
  ISHE FSHATAR DHE SHISJE NE PAZAR...

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by Eternal_Light on 30.06.08 11:23

  UNE TE NJOHA ME SHIKIM TE PARE...
  TI ME THE CKEMI O GOMAR?
  EDHE UNE E KUPTOVA QE TI ISHE FYTYRE PA
  LARE...
  ISHA FYTYRE PA LARE SE SA KISHA BERE SOLAR...

  DHE DUKESHE PRAP QE ISHE FSHATAR...
  ISHE FSHATAR DHE SHISJE NE PAZAR...

  DHE DOJE TE GJEJE NJE THESAR...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.06.08 11:27

  UNE TE NJOHA ME SHIKIM TE PARE...
  TI ME THE CKEMI O GOMAR?
  EDHE UNE E KUPTOVA QE TI ISHE FYTYRE PA
  LARE...
  ISHA FYTYRE PA LARE SE SA KISHA BERE SOLAR...

  DHE DUKESHE PRAP QE ISHE FSHATAR...
  ISHE FSHATAR DHE SHISJE NE PAZAR...

  DHE DOJE TE GJEJE NJE THESAR...
  QE TE ISHTE VETEM ME MARGARITAR...

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by Eternal_Light on 30.06.08 11:32

  UNE TE NJOHA ME SHIKIM TE PARE...
  TI ME THE CKEMI O GOMAR?
  EDHE UNE E KUPTOVA QE TI ISHE FYTYRE PA
  LARE...
  ISHA FYTYRE PA LARE SE SA KISHA BERE SOLAR...

  DHE DUKESHE PRAP QE ISHE FSHATAR...
  ISHE FSHATAR DHE SHISJE NE PAZAR...

  DHE DOJE TE GJEJE NJE THESAR...
  QE TE ISHTE VETEM ME MARGARITAR...

  DHE E KISHIN FSHEHUR NE QILAR...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by moon_girl on 30.06.08 11:33

  po car ban keshtu ore gomar?
  ti akoma me qilar?!

  Sponsored content

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.10.18 21:53