FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

October 2018

MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar


  NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Share
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by piccola_stella on 19.04.08 18:14

  gjithmon un dhe ti...
  do jemi bashk ne perjetesi....
  por kujdes se sdu plak te keq...
  i mjeri ti se nuk e ke iden ca ke per te heq...

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by Hacker Albano on 19.04.08 21:06

  e mjera ti se nuk e ke iden ca ke per te heq...
  nqs me tradheton mi dreq...
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by DarkAngel on 19.04.08 21:16

  nqs me tradheton mi dreq...
  une bluzen nuk e heq
  se kam frik se me kafshon
  dhe me duar me ledhaton

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by Hacker Albano on 19.04.08 21:23

  te dua pa mbarim...
  pa ty jeta ime nuk do te kishte kuptim.....
  yjet per ty bien...
  dielli per ty fiket...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by piccola_stella on 19.04.08 21:52

  edhe zjarri per ty fiket ...
  por pa drit ne asnje vend nuk iket...
  rrush e kumlla leket ti kam bo ...
  por per krishtlindje do bej ate qe ti do....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by Elboy814 on 19.04.08 22:00

  dhe ne cdo fest dhurate prej meje do marresh
  por do vij nje dit qe prej meje do varesh
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by piccola_stella on 19.04.08 22:06

  po mo shpirt per ty do varem....
  por perpara me gjakun tend nga mekatet un do lahem...
  do vdes se ste duroj...
  me ne fund pa ty do rroj...
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by DarkAngel on 20.04.08 10:12

  me ne fund pa ty do rroj...
  dhe nje tjeter do kerkoj
  qe mua te me ledhatoje
  edhe buzen te ma kafshoje
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by piccola_stella on 20.04.08 17:56

  sa keq qe sdo me harroje...
  se un sbeja ate qe ti doje...
  se ty te jam ba fiksim...
  dhe pa mu ti ske asnje fillim....
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by moon_girl on 03.05.08 13:18

  SA KEQ QE ME VJEN PER TY
  QE NGELE ME LOT NE SY
  NE ATO SY TE SHKRUAR SI UJ TE KULLUAR
  SYT E TU SYT E TU
  NJERI QORR E TJERI BLU
  NJE I KUQ E TJETRI I ZI
  CA DO BASH MI GOC TANI?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by angel on 28.05.08 15:25

  qe ta dish ti
  kam gjet nje cun te ri
  ky eshte me i mire
  eshte tamam si embesir
  vec nje gje sme pelqen
  u be kohe qe floket si pren
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by moon_girl on 31.05.08 16:58

  edhe rrobet nuk i nderron
  po me i pal pantallona e shikon
  me nje bluze dhe all star
  pf ca a ky katunar
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by Elboy814 on 31.05.08 17:06

  pff ca esht ky katunar
  me mir po e nderroj me nje fshatar
  me nje fshatar po pa gomar
  me nje fshaatar me lamborgini
  qe tja nis nga fillimi
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by fefe_metallica on 31.05.08 17:08

  hahaha
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by moon_girl on 31.05.08 17:11

  hahaha hahaha
  ca bahet ktu mi vlla?
  po tia nisesh nga fillimi
  nuk e gjen veten me lamborgini
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by Elboy814 on 31.05.08 17:12

  me mir kenaqem me nje mercedes
  ate tipin e du te jet francez
  se ata jan tipa klasik
  nga te gjith te tjeret kan shum frik
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by moon_girl on 31.05.08 17:17

  nga te gjithe te tjeret kan shume frik
  se jane tipa per rrezik
  frikacak e mendjelehte
  qe kan frik nga nje blete
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by angel on 31.05.08 22:33

  sjane te gjithe njesoj
  sot gjen lloj-lloj
  ci doni dhe ju francezet
  shifni me mire kanadezet
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by Elboy814 on 31.05.08 23:13

  ik me gjith francez
  ik me gjith kanades
  i keni shqiptaret
  ne cdo gje te paret
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by moon_girl on 03.06.08 21:39

  e nderrojme muhabet
  se njerezia po na pret
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by angel on 04.06.08 15:18

  po na pret
  une e di
  po ca ti themi tani?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by moon_girl on 04.06.08 17:07

  car ti them tani
  ti moj e pafetyre
  qe s'paske pas cipe ftyre n'ftyr
  m'thu mu me ket ftyr
  o njeri me dy ftyra
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by moon_girl on 29.06.08 15:39

  DIKUR NE ISHIM TE DY...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 29.06.08 15:39

  DHE UNE TE DOJA VETEM TY...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by moon_girl on 29.06.08 15:40

  POR TI NUK ME HYJE NE SY..

  Sponsored content

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 22.10.18 12:48