FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

October 2018

MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar


  NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 07.04.08 17:55

  DO TE KRIJOJME NJE POEZI NE STROFA... DO TE SHKRUAJME NJE RRESHT QE TE KETE RIME ME RRJESHTIN SIPER...
  Iku dashuria e vertet nga kjo bote

  do ta kerkoni por do jete e kote
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by fefe_metallica on 07.04.08 17:58

  Iku dashuria e vertet nga kjo bote

  do ta kerkoni por do jete e kote

  per 1 goc ti do derdhesh lot
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by Elboy814 on 07.04.08 18:05

  per nje vajze ti do behesh kot
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by fefe_metallica on 07.04.08 18:06

  dhe 1 dit do te thot "o rrot

  ...
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by Elboy814 on 07.04.08 18:08

  por pas shum kohesh munt te te therrase idiot (hahaha)
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by Stela on 07.04.08 18:14

  Do mbytesh i vetem ne lot
  e askush ndal sdo te thot
  ...
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by Elboy814 on 07.04.08 18:16

  e askush ndal sdo te thot
  po dikush te do ne kete bot
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by fefe_metallica on 07.04.08 18:17

  ej!
  po bejini copy paste te gjitha postimet lart . vazhdojeni ashtu si e nisa un ne fillim qe te dini si po e beni vazhdimin !
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by Stela on 07.04.08 18:23

  Iku dashuria e vertet nga kjo bote

  do ta kerkoni por do jete e kote

  per 1 goc ti do derdhesh lot

  per nje vajze ti do behesh kot

  dhe 1 dit do te thot "o rrot

  por pas shum kohesh munt te te therrase idiot

  Do mbytesh i vetem ne lot

  e askush ndal sdo te thot

  po dikush te do ne kete bot

  dikush pa te cilin jeta do ishte e kot
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 07.04.08 21:41

  Iku dashuria e vertet nga kjo bote

  do ta kerkoni por do jete e kote

  per 1 goc ti do derdhesh lot

  per nje vajze ti do behesh kot

  dhe 1 dit do te thot "o rrot

  por pas shum kohesh munt te te therrase idiot

  Do mbytesh i vetem ne lot

  e askush ndal sdo te thot

  po dikush te do ne kete bot

  dikush pa te cilin jeta do ishte e kot

  aq sa kete e thote nje zemer qe ste harron dot...
  avatar
  adrese.pa.emer
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 31
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by adrese.pa.emer on 07.04.08 21:48

  FIILOJME NJE TJETER SE E PARA PASKA DALE SHUME BUKUR... BRAVO

  ISHE I PARI PER MUA
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by Elboy814 on 07.04.08 22:02

  dh asnje tjeter si ty nuk do dua
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 07.04.08 22:07

  ISHE I PARI PER MUA
  DHE ASNJE TJETER SI TY NUK DUA
  POR TY DO TE MARRE MALLI PER MUA...
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by Stela on 08.04.08 13:59

  ISHE I PARI PER MUA
  DHE ASNJE TJETER SI TY NUK DUA
  POR TY DO TE MARRE MALLI PER MUA...

  ISHE I PARI PER MUA
  DHE KURRE NUK DO TE HARROJ
  GJITHNJE DO VAZHDOJ TE TE DUA
  GJITHCKA DO TE MBETET NJESOJ...
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by devil princess on 08.04.08 16:00

  ASHTU SI NISI ASHTU DO VAZHDOJ..
  TE DUA TE DUA NUK KAM SI E HARROI....
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 08.04.08 20:15

  ASHTU SI NISI ASHTU DO VAZHDOJ..
  TE DUA TE DUA NUK KAM SI E HARROJ....

  PERVEC TEJE TJETER NUK MENDOJ...
  avatar
  whats_up
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 21
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : cka
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by whats_up on 08.04.08 22:19

  dhe me asnje nuk te nderroj.........
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 09.04.08 22:21

  ASHTU SI NISI ASHTU DO VAZHDOJ..
  TE DUA TE DUA NUK KAM SI E HARROJ....
  PERVEC TEJE TJETER NUK MENDOJ...
  DHE ME ASNJE NUK TE NDERROJ.
  DERISA TE RROJ...
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by devil princess on 12.04.08 10:33

  DERI SA TE RROJ E DERI SA TE VDES
  DO ME MARRE MALLI NGA DARKA NE MENGJES
  SE KAM MALL PER TY E KAM NOSTALGJI
  GJE QE TI BESOOJ SE NDOSHTA E DI
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by piccola_stella on 17.04.08 18:35

  FOTON TENDE E MBAJ NE GJI....
  E MBAJ SE PER TY NDJEJ DASHURI...
  PO TI NE ZEMER TENDE VALL ME KE...
  APO NE NJE CEP TE ERRET TE SHPIRTIT ME LE....
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by piccola_stella on 18.04.08 17:17

  ESHT E VERTET QE PRANE SME KE....
  POR TI E DI SE I PARI DHE I FUNDIT NE ZEMER JE...
  DUHET TA HARROJ UN DASHURIN TON...
  SDUHET TI KUJTOJ FJALET QE TE DASHURUARIT THON....
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by piccola_stella on 19.04.08 14:59

  ...PO IK PRA SE ESHTE VON....
  ...JO SHPIRT NE DUHET TA JETOJM DASHURIN TON...
  ...PO IK PRA SE DOLI MAMI....
  ...NUK KA RENDESI LE TE NA DAL DHE NAMI...
  ...DO IKESH TI APO CA ....
  ...JO NUK IKI SE VEC TY UN DU ME TE PA...
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by DarkAngel on 19.04.08 16:55

  ...JO NUK IKI SE VEC TY UN DU ME TE PA...
  ...SE NE DASHURI ME TY KAM RA...
  ...TI JE MOTIVI JETES TIME...
  ...ME TY DO IKI PER PUSHIME...
  ...VENDIN ZGJIDHE TI...
  ...SE UNE DUA TE BEJ VETEM DASHURI...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 19.04.08 16:59

  ... SE UNE DUA TE BEJ VETEM DASHURI...
  ...PASTAJ NDOSHTA EDHE FEMIJE...
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by DarkAngel on 19.04.08 17:49

  ..PASTAJ NDOSHTA EDHE FEMIJE...
  QE TI SHIJOJME NE PLEQERI
  SE BASHKU UN DHE TI

  Sponsored content

  Re: NDIQ RIMEN PO MUNDE...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.10.18 23:04