FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  MENDIMET ME IDIOTE...

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 07.04.08 17:47

  SHKRUANI MENDIMET ME IDIOTE QE JU KANE ARDHUR NDONJEHERE NEPER MEND....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by Legend_boy on 08.04.08 17:14

  sa te duash ka mendime idiote po tani smund ti them ktu se duhet+18......
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by Greta on 08.04.08 17:20

  Doje te thoje - 18????
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by Legend_boy on 08.04.08 17:26

  PO JO MOJ SHOQE JO -18 PO +18 MBI 18 VJEC JO NEN 18 VJEC, MI AI CAPITO....
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by sweetyxpg on 09.04.08 21:51

  pse nuk veshin "brek" kafshet ?Very Happy:D
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by Elboy814 on 09.04.08 21:53

  sweetyxpg wrote:pse nuk veshin "brek" kafshet ?Very Happy:D
  dun te terheqin vemendjen mi kur kalon ndonje i seksit te kundert afer
  jan shum smart kafshet
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by sweetyxpg on 09.04.08 22:05

  El_ninjo wrote:
  sweetyxpg wrote:pse nuk veshin "brek" kafshet ?Very Happy:D
  dun te terheqin vemendjen mi kur kalon ndonje i seksit te kundert afer
  jan shum smart kafshet
  hahhahhahahahahaha

  po njerzit pse sbejne te njejten gje ??
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by moon_girl on 19.04.08 14:44

  SEPSE NJEREZIT LLOGJIKOJNE?
  PSE U KRIJUA BOTA?
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by jeta on 04.05.08 13:35

  a ekziston zoti,kujt ti besojme filozofise sociologjise apo cfare eee
  disa profesor thojne ekzistone disa jo e cfare atehere ke te besojme???
  se di ne eshte mendim idiot,por eshte mendim qe vihet re shpesh here te vete ne
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by jeta on 04.05.08 13:36

  mendim idiot pse qajme ??????
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by jeta on 04.05.08 13:37

  pse duam?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by DarkAngel on 04.05.08 16:51

  pse nuk jemi njesoj si gocat:P
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by moon_girl on 04.05.08 21:26

  PO SKENI SHANCE TE JENI SI NE JU..........
  PO TE ISHIT SI NE NUK DO VAZHDONTE KJO BOT.................
  HAVE YOU UNDERSTAND ME??????
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by moon_girl on 04.05.08 21:27

  PSE U SHPIK UNIVERSI??????
  JEPNI PERGJIGJE SE NUK E KUPTOJ
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by jeta on 06.05.08 0:14

  jemi unike ne vajzat............s'na vini as te maja e kembes juve ne eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by Elboy814 on 06.05.08 0:17

  pse duhet me harxu kohen ne gjum
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by jeta on 07.05.08 23:08

  pse ha buke
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by jeta on 07.05.08 23:08

  pse fal ??????????????
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by Snowhite on 16.05.08 23:51

  Pse ka mushkonja vetem ne vere?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by moon_girl on 25.05.08 18:35

  PSE MERZITEMI
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by Snowhite on 11.06.08 1:19

  Pse Nike ka si simbol te vet ate shenjen qe ka?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by moon_girl on 11.06.08 11:54

  nga i vjen gjithe ajo fantazi atij qe krijoi tom&jerry
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by Elboy814 on 12.06.08 14:58

  pse nuk mund qe qoft dhe nje her te ulemi me drejtoreshen zyshat dhe peresorat te p im,te tymosim dhe te vem baste per euro 2008
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by angel on 12.06.08 17:25

  moon_girl wrote:nga i vjen gjithe ajo fantazi atij qe krijoi tom&jerry

  iii E KAM MENDU DHE UNE SHPESHHERE KETE!!! Razz Razz
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by piccola_stella on 12.06.08 21:06

  El_ninjo wrote:pse nuk mund qe qoft dhe nje her te ulemi me drejtoreshen zyshat dhe peresorat te p im,te tymosim dhe te vem baste per euro 2008

  ....hahahaha...e pamundur.....

  Sponsored content

  Re: MENDIMET ME IDIOTE...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:24