FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  Me ka Shku menja per..

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by moon_girl on 20.06.08 1:08

  ME KA SHKU MENJA PER TE LYER GISHTAT
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by angel on 20.06.08 12:52

  Mka shku menja per te fol me denaden Razz lol!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by g-unit girl on 20.06.08 12:54

  hahahahaha oo yllo me shkrin afer ti mua me kto postimet e tua Razz Very Happy
  je uulerime fare
  edhe mua me fol me ty
  por edhe per nje gje tjeter po keq afer Razz me ardh ne elb me ju taku juve deh ato shoket e mi Wink Sad
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by angel on 20.06.08 14:07

  Eh mire do ishte te takoheshim Very Happy Po serdhe ti ne elbasan,cke se vi une ne Tirane!! lol!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by g-unit girl on 20.06.08 16:03

  ok praaa kshu po e leme Wink
  ejj o yllo po une kur te vij kur te teket prap Razz do ju takoj tgjtiheve juve mii Very Happy
  se ju duua shuuum miii prandaj, ju puuuuuuuuuuth foooooooort tgjtiheve juu Very Happy
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by fefe_metallica on 20.06.08 17:31

  per 1 gje te jashtligjshme
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by DarkAngel on 20.06.08 17:38

  me ik ne plazh
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by g-unit girl on 20.06.08 18:49

  edhe mua me ka shku ne mendje ky mendim dhe them se te dielen do iki patjeter ne plazh Razz Very Happy hajde dhe ti me mua po deshe Razz:P:P hahaha
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by DarkAngel on 20.06.08 18:51

  hahahaha idene e ke shume interesante me le pa mend:D
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by moon_girl on 20.06.08 19:53

  me ka shku menja per te ikur ne plazh
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by angel on 23.06.08 21:22

  Me ka shku menja per ca pushime jashte shtetit
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by moon_girl on 23.06.08 21:31

  me ka shkuar menja per pishine
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by angel on 23.06.08 21:46

  Me ka shku menja per te ngrene nje gje te mire tani Razz
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by moon_girl on 25.06.08 21:39

  me ka shku menja per te pare nje film...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by angel on 25.06.08 22:51

  Me ka shku menja per te ik te ai koncerti live qe me thote g_unit girl! Very Happy
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by moon_girl on 25.06.08 22:54

  kurse mua per pastashuta
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by angel on 25.06.08 22:54

  Uuu pse ma kujtove? lol!
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by moon_girl on 25.06.08 22:57

  po me ka shku menja prandaj.....hahaha

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by Eternal_Light on 25.06.08 23:08

  per nje CMENDURI nga ato te miat se u be koh qe sbej te tilla !
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by Greta on 25.06.08 23:24

  Mka shku menja per ZUpat qe ben MOtra(Coyot)
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by angel on 25.06.08 23:28

  hahha do vij dhe une ndo1here ti provoj lol!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by DarkAngel on 27.06.08 11:20

  per me ik ne sarande
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by Snowhite on 29.06.08 1:39

  Per me fol me sms si dikur.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by DarkAngel on 29.06.08 10:29

  sot me ka shku menja per me ik me pi i caffe te kaprico
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by moon_girl on 29.06.08 14:37

  ME KA SHKUAR MENDJA PER PUSHIME ME HANO LULU...I BIE ZILES POR NUK KAP VALA DERI ATJE...

  Sponsored content

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 27.04.18 7:30