FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  Me ka Shku menja per..

  Share
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by Gjak_Verdheblu on 10.07.08 0:27

  Me ka shkuar menja per gjume se jam ngrit heret.
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by Living_bride on 10.07.08 12:52

  per...hmm per shum gjera sidomos per uje se kam 1ore qe pertoj te ngrihem ta marr.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by g-unit girl on 10.07.08 12:53

  me ka shku mendja per te ngrene buke se skam ngrene akoma, vdiqa
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by Living_bride on 10.07.08 17:21

  ehh shyqyr e provova sot pas ca kohesh ate qe me kishte shku menja.
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by angel boy on 10.07.08 17:26

  Living_bride wrote:ehh shyqyr e provova sot pas ca kohesh ate qe me kishte shku menja.

  ca ishte ajo gje mi goc???nese bejme ta dijme?? Very Happy Very Happy
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by Living_bride on 10.07.08 17:36

  angel boy wrote:
  Living_bride wrote:ehh shyqyr e provova sot pas ca kohesh ate qe me kishte shku menja.

  ca ishte ajo gje mi goc???nese bejme ta dijme?? Very Happy Very Happy

  ahhh po prndaj se thash une se nuk thuhet kshu publikisht. hahaha dicka. he se e thjesht esht po spo e them....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by Elboy814 on 10.07.08 17:37

  per cfar me living bridge....per ate qe mke than mu para ca ditesh??
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by angel boy on 10.07.08 17:39

  mos e thuj me mire po he...
  te paska zene qymyri me duket..hahah
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by Living_bride on 10.07.08 17:44

  EL_NINJO wrote:per cfar me living bridge....per ate qe mke than mu para ca ditesh??

  uuu si harrova u7ne ta provoj atje?? ueee harrova. loool

  angekl boy, mua qymyri??? jooo se kam kondicioner dhe ne dimer nuk ka nevoje per qymyre.hahaha Razz
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by angel boy on 10.07.08 17:45

  a mire se kujtova se ishte akoma me kohet e hershme kur ngroheshin me qymyr
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by Living_bride on 10.07.08 17:46

  angel boy wrote:a mire se kujtova se ishte akoma me kohet e hershme kur ngroheshin me qymyr
  jo jo . edhe sikur te ngroihesha me qymyr do ruhesha mos me zinte. lol
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by angel boy on 10.07.08 17:47

  Living_bride wrote:
  angel boy wrote:a mire se kujtova se ishte akoma me kohet e hershme kur ngroheshin me qymyr
  jo jo . edhe sikur te ngroihesha me qymyr do ruhesha mos me zinte. lol

  mir mir me pelqen kjo gje e reuan dhe e mbron veten mire...nice nice
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by Living_bride on 10.07.08 17:51

  angel boy wrote:
  Living_bride wrote:
  angel boy wrote:a mire se kujtova se ishte akoma me kohet e hershme kur ngroheshin me qymyr
  jo jo . edhe sikur te ngroihesha me qymyr do ruhesha mos me zinte. lol

  mir mir me pelqen kjo gje e reuan dhe e mbron veten mire...nice nice

  yeeessssssss......
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 25
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by A.N.I. on 10.07.08 22:39

  per te shkuar ne pub,mundesisht te kupido,se aty kenaqeshim kur iknim....(sorry qe bera publicitet)
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by Elboy814 on 10.07.08 22:40

  poooo dhe mu mka shku menja me ik te kupido,se esht i vetmi pub qe me ecen gjithmon ,ia kaloj mir fare aty
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 25
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by A.N.I. on 10.07.08 22:41

  EL_NINJO wrote:poooo dhe mu mka shku menja me ik te kupido,se esht i vetmi pub qe me ecen gjithmon ,ia kaloj mir fare aty

  lol! mezi po pres te vij vitin tjeter aty,dhe gjeja e pare qe do bej eshte te shkoj te kupido.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by Elboy814 on 10.07.08 22:43

  ok mirsetvish kurdo qe tvish,ka mundesi shihemi
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by fefe_metallica on 10.07.08 23:49

  dhe ja 2 metal party qe kemi be te kupido para 1 viti kan dal fiksim
  por ce do qe iku ai shoku im qe punonte dj aty ateher, tani sbehet me gje!
  gjithsesi dhe mu me ka shku mendja te ulem te ajo dhoma andej nga fundi te kupido lol
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by g-unit girl on 11.07.08 2:38

  edhe mua me ka shku vertet mendja per te shku ne disko Crying or Very sad
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by Living_bride on 11.07.08 9:56

  edhye muuu. dje po i qanim hallet njera tjetres une dhe nje shoqe se na ka marr malli per te kercyer ne disko. ne minimature u knaqemmmmm
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by angel on 11.07.08 14:20

  Edhe mu edhe mu lol!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by Gjak_Verdheblu on 11.07.08 14:56

  Ehh mua jo dhe aq shume se kerceva dje ke matura shkolles Ahmet Dakli.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by DarkAngel on 11.07.08 15:11

  nka shku menja per pi......laf
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by Gjak_Verdheblu on 11.07.08 21:44

  Mka shku menja per by...rek Very Happy
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by Living_bride on 12.07.08 14:10

  uee kto lar i paska vajt menja keq per by...rek dhe per pi...laf. Very Happy Very Happy HAHA
  ME KA VAJT MENJA PER 1 KAFE TURKE.

  Sponsored content

  Re: Me ka Shku menja per..

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 27.04.18 7:26