FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by Elboy814 on 06.04.08 16:25

  Cool
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by devil princess on 06.04.08 18:47

  NE PERGJITHESI UNE VISHEM ME TE ZEZA POR SPORTIV
  RRALLE SHUME NDRYSHOJ LOOK KUR KA PARTY POR JO FARE FARE TANI JAM ME RROBA SPORTIVE (TUTA FILA DHE BLUZE ME ZINXHIR) BLU E ERRET
  avatar
  L.G.
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 6
  Age : 28
  Location : Albania
  Job/hobbies : Student
  Humor : LIMITS OF MAXIMUM
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by L.G. on 06.04.08 21:32

  ARMANI remains ARMANI...!!!!!
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by jeta on 04.05.08 18:08

  tani jam ne shtepi e jam veshur sportive me te pumes,bluze dhe pantallona blu
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by Snowhite on 13.05.08 14:59

  Stilin e te veshurit me pelqen ta ndryshoj gati cdo dite. Po me shume me pelqen te vishem trendy. Tani kam veshur rrobat e shpise, tuta dhe nje bluze pambuku.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by DarkAngel on 13.05.08 17:15

  kot sa per kuriozitet po poshte ca ke vesh:P
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by moon_girl on 13.05.08 21:31

  SOT VESHA NJE PALE XHINSE,ALL STARS,KEMISHE TE BARDHE
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by piccola_stella on 14.05.08 19:28

  ...sot ...xhinsa....adidas....kanatjere...bluz te hapur siper....kaq....

  MRR-ja
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 15
  Age : 27
  Location : tirana
  Job/hobbies : sport
  Humor : te lutem shume
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-03

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by MRR-ja on 06.06.08 14:37

  sportive me shume dhe sportiv jam edhe sot edhe neser edhe pasneser per ma vone si dihet
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by moon_girl on 07.06.08 11:55

  tuta dhe nje T-shirt
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by g-unit girl on 16.06.08 11:05

  me pelqen te vishem RAP (edhe pse perpiqem ti kem ato qe repi kerkon Very Happy) dhe sportive
  tani jam ne shpi dhe kam veshur tuta te bardha dhe nje bluze te kuqe
  kur dal vishem thjesht pantallona dhe nje bluze

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 18:13

  vishem gjithmon metal !
  tani kam vesh nji bluze dhe nji pal pantallona te shkurtra, si per shpi mo lol
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by Cinderella on 18.06.08 18:16

  mua me pelqen te vishem sporitve me sakt t-shirt&jeans(dhe sot ashtu jam vesh) e rendesishme eshte te ndjehesh rehat
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by DarkAngel on 18.06.08 18:22

  sot te shkurtra te kuqe bluze te kuqe atlete te kuqe dhe corape te bardha
  ah se harrova se edhe bokset e kuqe i kam
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by Cinderella on 18.06.08 18:24

  DarkAngel wrote:sot te shkurtra te kuqe bluze te kuqe atlete te kuqe dhe corape te bardha
  ah se harrova se edhe bokset e kuqe i kam
  mos je gje me turqin ne europian?
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by freedom to love on 30.06.08 13:31

  une si ne shpi ,nje pale pantallona tshkurtra xhis dhe nje panatjere te shkurter...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by moon_girl on 30.06.08 13:33

  NJE PALE PANTALLONA TE SHKURTRA JO XHINS...KU E DI UNE SE SI QUHET KJO COPA PO ESHTE SHUME E HOLLE....DHE NJE KANATJERE TE HOLLE....
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.06.08 14:31

  nje pale xhinse edhe nje bluze ushtarake.... kush te me shikoje te me flasi...
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by g-unit girl on 30.06.08 14:34

  hahahaha
  jam ne shpi kshu qe kam veshur nje pale tuta trecerekshe dhe nje bluze me rripa
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.06.08 14:37

  me pantallona te shkurtra dhe bluze te shkurter.
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by A.N.I. on 07.07.08 23:15

  kur isha ne shqipri s'para i kushtoja shume rendesi veshjes,vishja cfar te me dilte perpara,kurse tani qe jam ne nje vend ku njerezit vishen me rrobat me kot qe mund te ekzistojne,ktu i kushtoj rendesi veshjes.kuptoni,sa per te qene pak me me klas dhe ndryshe,,,europjane hesapi lol!
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by piccola_stella on 08.11.08 21:50

  ....tuta....bluze....corape....

  Sponsored content

  Re: si ju pelqen te visheni??..cfar keni veshur sot??

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 12.12.18 1:05