FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


    sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Share
    avatar
    Elboy814
    super-administrator
    super-administrator

    Male
    Number of posts : 1069
    Age : 28
    Location : everywhere
    Job/hobbies : administrator
    Humor : joke
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-18

    sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by Elboy814 on 06.04.08 16:12

    un pervete nuk lej me ore deri ne fund te vitit,....jo per gje po kam plotsu numrin e mungesave
    avatar
    Legend_boy
    super antar
    super antar

    Male
    Number of posts : 652
    Age : 27
    Location : groenland
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-21

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by Legend_boy on 08.04.08 17:38

    2 ORE NE DITE LLOGARITENI VET NE JAVE...
    avatar
    Greta
    antar kontribues
    antar kontribues

    Female
    Number of posts : 320
    Age : 26
    Location : Elbasan
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-23

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by Greta on 08.04.08 17:57

    skam len asnje ore deri tani,deri sot gjate gjithe viti shkollore kam 6 mungesa Very Happy
    avatar
    Legend_boy
    super antar
    super antar

    Male
    Number of posts : 652
    Age : 27
    Location : groenland
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-21

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by Legend_boy on 08.04.08 17:58

    bravo.. Very Happy
    avatar
    Greta
    antar kontribues
    antar kontribues

    Female
    Number of posts : 320
    Age : 26
    Location : Elbasan
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-23

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by Greta on 08.04.08 18:02

    Very Happy study
    avatar
    Legend_boy
    super antar
    super antar

    Male
    Number of posts : 652
    Age : 27
    Location : groenland
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-21

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by Legend_boy on 08.04.08 18:04

    Very Happy
    avatar
    alban_kalajsi
    antar i thjeshte
    antar i thjeshte

    Male
    Number of posts : 87
    Age : 28
    Location : elbasan
    Job/hobbies : fsefsefse
    Humor : sefsegseg
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-04-08

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by alban_kalajsi on 08.04.08 18:49

    nuk preferoj ti le oret,po bej gjithe diten pushim kur kam na i pune
    avatar
    AI_CUNI_ATJE
    administrator
    administrator

    Male
    Number of posts : 1025
    Age : 30
    Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
    Job/hobbies : animals...
    Humor : batuta te perditshme...
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-22

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by AI_CUNI_ATJE on 08.04.08 19:54

    atje ku jam une nuk ke pse te lesh oret sepse ka aq shume ore bosh sa te merr malli te besh mesim...
    avatar
    mickey_mouse
    antar fillestar
    antar fillestar

    Male
    Number of posts : 40
    Age : 28
    Location : pogradec
    Job/hobbies : maturant
    Humor : ne ajer
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-04-08

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by mickey_mouse on 08.04.08 22:48

    Po ja per te krijuar nje pershtypje rreth kesaj teme po them qe sot vetem nje ore mesim bera...
    avatar
    Snowhite
    super antar
    super antar

    Female
    Number of posts : 712
    Age : 26
    Location : Elbasan
    Job/hobbies : Shkollare
    Humor : Me turne.
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-04-20

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by Snowhite on 26.04.08 17:08

    Nuk le ore teke. Mund te mungoj ndonjehere oren e pare, ose te marr ndonje ore leje, ose te iki oret e fundit.
    avatar
    DarkAngel
    antar ideal
    antar ideal

    Male
    Number of posts : 1926
    Age : 29
    Location : Pia Ime
    Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
    Humor : Tallje b***e me paramendim
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-04-06

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by DarkAngel on 26.04.08 17:16

    poo ti qenke goc per shkolle:P
    avatar
    Snowhite
    super antar
    super antar

    Female
    Number of posts : 712
    Age : 26
    Location : Elbasan
    Job/hobbies : Shkollare
    Humor : Me turne.
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-04-20

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by Snowhite on 26.04.08 17:34

    Po po jam, ca ti bej.
    avatar
    DarkAngel
    antar ideal
    antar ideal

    Male
    Number of posts : 1926
    Age : 29
    Location : Pia Ime
    Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
    Humor : Tallje b***e me paramendim
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-04-06

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by DarkAngel on 26.04.08 17:35

    nga nje ane mire e ke ti.se ne cunat vedesim cik per te lene ore
    avatar
    Snowhite
    super antar
    super antar

    Female
    Number of posts : 712
    Age : 26
    Location : Elbasan
    Job/hobbies : Shkollare
    Humor : Me turne.
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-04-20

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by Snowhite on 26.04.08 17:39

    Epo kur ju vjen ajo fleta e paralajmerimit pastaj, gjeni vend e futuni. Megjithate une nuk jam kundra lenies se oreve, po jo me teprice.
    avatar
    DarkAngel
    antar ideal
    antar ideal

    Male
    Number of posts : 1926
    Age : 29
    Location : Pia Ime
    Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
    Humor : Tallje b***e me paramendim
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-04-06

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by DarkAngel on 26.04.08 17:41

    normal tani erdhi erdhi kot nuk eshte ajo fjala e urte kur te vjen e mira ose e keqa hapi deren.edhe kjo keshtu eshte kur te vjen paralajmerimi hapi deren:D
    avatar
    jeta
    antar i thjeshte
    antar i thjeshte

    Female
    Number of posts : 167
    Age : 27
    Location : ELBASAN
    Job/hobbies : motorra,not..
    Humor : nothing
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-05-03

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by jeta on 06.05.08 22:36

    asnje ore,vetem kur mungoj qe jam semure apo kam ndonje gje per te bere.
    avatar
    angel
    antar ideal
    antar ideal

    Number of posts : 2064
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-24

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by angel on 07.05.08 22:03

    Per rastin tim mund te thuhet sa ore mesimi lini ne muaj ose ne vit.Per te marre leje kshu kot oret e fundit marr ndonjehere po per te lene tamam max 2-3 here
    avatar
    g-unit girl
    antar legjendar
    antar legjendar

    Female
    Number of posts : 1092
    Age : 26
    Location : do doja shum te isha ne ELB
    Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
    Humor : cka per ibret :P
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-06-15

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by g-unit girl on 18.06.08 4:28

    DarkAngel wrote:normal tani erdhi erdhi kot nuk eshte ajo fjala e urte kur te vjen e mira ose e keqa hapi deren.edhe kjo keshtu eshte kur te vjen paralajmerimi hapi deren:D

    ee o lale po ska burre nene qe te perjashtoon ty mee okkk Razz
    u bene ato pff Razz:P Very Happy
    avatar
    piccola_stella
    super antar
    super antar

    Female
    Number of posts : 533
    Age : 26
    Location : itali
    Job/hobbies : te pikturoj
    Humor : jo shum
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-04-16

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by piccola_stella on 18.07.08 19:56

    0....vetem kur jam e semure....ndryshe duhet te sjell justifikim dhe i bie qe te fallsifikoj firmen e mamit...
    avatar
    Stela
    super antar
    super antar

    Female
    Number of posts : 589
    Age : 27
    Location : Elbasan
    Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
    Humor : Ncncnccc... :P
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-23

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by Stela on 29.12.08 13:55

    ncncncncc.... kur smiket ne shk.. le diten.. se per ore sbehet llaf nshk time.. jo po line po tdush.. po te oborri shk do rrish.. se na esht bere ne fadili si drejtor... ncncnccc... Razz
    avatar
    UN_TI_DHE_ENDERRAT
    antar aktiv
    antar aktiv

    Male
    Number of posts : 207
    Age : 26
    Location : vlore/napoli
    Job/hobbies : muzika/aktrimi
    Humor : sa te duash
    Reputation : 0
    Registration date : 2009-01-30

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:02

    2 ore ne dit le s e ekam 7 mengjes me 5 mazdite dhe le kameren dhe dizanjimin e dhomave e kam inaaaaaat

    Sponsored content

    Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 24.06.18 12:00