FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Share
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by angel on 20.06.08 0:17

  Po e them une pra.E e ka nga emri,shkronja e pare dmth .Kete e ka bashku me fj Armagedon qe dmth dita e fundit e botes.E+Armagedon=Ermagedon
  Shpresoj te kem qene sadopak e qarte!! Very Happy
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Elboy814 on 20.06.08 0:25

  nje pytje per kte lart...kaq shum e pelqen bar 51?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by angel on 20.06.08 0:30

  ehe po me pelqen.eshte nice si vend
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by angel on 20.06.08 0:32

  po ty te pelq?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Elboy814 on 20.06.08 0:36

  pff mir esht,ne ate koh qe iki un zakonisht qe keni qellu dhe ju,esht lokali me i mir ne llojin e vet
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by moon_girl on 20.06.08 0:38

  E PE STAR AKADEMINE?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by angel on 20.06.08 0:41

  Per ke e ke ,se sbesoj per mua se e more vesh qe jo. Question
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by moon_girl on 20.06.08 0:46

  JO JO SE KAM ME TY.....
  ME ATE QE E HAP I\E PARI
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Elboy814 on 20.06.08 0:47

  jo jo as un
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by moon_girl on 20.06.08 0:49

  AKOMA NUK KE SHKUAR TE FLESH TI ORE EL_NINJO
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Elboy814 on 20.06.08 0:50

  ok hajt naten te gjithve se me perzuri kjo lar mu
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by angel on 20.06.08 0:50

  po ku flihet tani me kete vape lol!
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by moon_girl on 20.06.08 0:53

  El_ninjo wrote:ok hajt naten te gjithve se me perzuri kjo lar mu
  HAHAHAHAHAHAHAHHHA
  SHAKA SHAKA E IMJA KJO
  QYSH TE PERZEJ UNE SUPPER ADMINISTRATORIN E FORUMIT
  PASTAJ ME PERZEN AI MUA.........
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by g-unit girl on 25.06.08 20:32

  moon_girl wrote:
  El_ninjo wrote:ok hajt naten te gjithve se me perzuri kjo lar mu
  HAHAHAHAHAHAHAHHHA
  SHAKA SHAKA E IMJA KJO
  QYSH TE PERZEJ UNE SUPPER ADMINISTRATORIN E FORUMIT
  PASTAJ ME PERZEN AI MUA.........

  qyyqaa mii si mundesh me e perzene ate cun aq njiiish ti mii
  po mos ki merak jo se ste perze EL_NINJO ty joo se eshte njeri i mire ai Very Happy cun flori Very Happy
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Snowhite on 26.06.08 15:46

  Ku do i kaloni pushimet o antare?
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by g-unit girl on 26.06.08 15:49

  ne durres miii
  po ti ?Very Happy
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Snowhite on 26.06.08 15:50

  Eh, ne Greqi. As nje dite s'kam qe erdha, e prape atje do iki. Po shyqyr qe do me vijne ca kushurinj se une atje booo s'ia shtyj dot fare.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by g-unit girl on 26.06.08 15:57

  ska gje mii po he vetem te kenaqesh ajo ka rendesi per ty Very Happy
  mos e vrit mendjen fare Wink
  tpuuuuuuuc foort Very Happy

  a ju pelqen te beni pune gjate veres dmth te punoni diku??
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Elboy814 on 26.06.08 16:23

  pytje per snowhite
  kalove dje andej afer parkut perpara nikolinit..po shifja ndeshjen aty?
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by g-unit girl on 26.06.08 16:32

  ueee me el_ninjo sa me acarove tani
  pergjijgu mer pyetjes qe kam bere une pastaj bej pyetjen qe ke
  ueee sa acarues ky me ejjjjj
  hajt se ta tregoj une ty
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Elboy814 on 26.06.08 16:33

  hahaha po mi mir do ishte te punoja,nuk shtyhet gjith dita kot.
  e more pgj
  hahaha
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by g-unit girl on 26.06.08 16:34

  ufffffffff shyqyr re dreq Very Happy
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by moon_girl on 26.06.08 16:36

  E DI UNE SE SA PUNON KY EL_NINJO BASHKE ME AI_CUNI_ATJE
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by g-unit girl on 26.06.08 16:37

  hahahahah pse mii mos mi sha cuant ti mua Very Happy aq me teper EL_NINJON okkkkk lol!
  jo jo se jane cuna te mire Very Happy Razz
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by moon_girl on 26.06.08 16:39

  PO MOS PUNOSH MI LAL NUK QUHESH CUN I KEQ... PO NUK JANE PER PUNE MIRE AI_CUNI_ATJE SE E KA HALLALL SE EESHTE ME SEZON PO EL_NINJO GJITHE DITEN VERDALL... HAHAAH

  Sponsored content

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 12.12.18 1:01