FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Share
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Gjak_Verdheblu on 18.06.08 1:25

  nje pyetje per angel.hi5 nuk e ke me,se ste kam pare online?po e pate mund te ma tregosh pak me cfare emri e ke,se me angel nuk te kam pare.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by angel on 18.06.08 1:29

  Se kam pat ndonjehere hi5 me emrin angel!!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Gjak_Verdheblu on 18.06.08 1:32

  un te kam pas Friends por kam ca kohe qe nuk te kam pare me prandaj po te pyes.ka mundesi apo jo te ma tregosh emrin qe je ke hi5?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by angel on 18.06.08 1:33

  Me ca emri me ke pat friend ti mua se me duket po me ngaterron!!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Gjak_Verdheblu on 18.06.08 1:34

  me angel pra.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by angel on 18.06.08 1:36

  Po te thashe pra qe skam pat ndonjehere hi5 me kete emer.Dmth sjam une ajo angel qe mund te kesh friend ne hi5
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Gjak_Verdheblu on 18.06.08 1:39

  lene se ate angelin qe kerkoja e gjeta dhe me emrin Rock.he ti je me kete emer ke hi5.


  Last edited by Gjak_Verdheblu on 18.06.08 1:51; edited 1 time in total
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by angel on 18.06.08 1:41

  thjesh rock?jo jo sjam une
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by fefe_metallica on 18.06.08 1:41

  ej ! hiqe kte foton!

  kjo eshte 1 shoqja ime qe ke nxjerr ti
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Gjak_Verdheblu on 18.06.08 1:42

  fefe_metallica wrote:ej ! hiqe kte foton!

  kjo eshte 1 shoqja ime qe ke nxjerr ti

  dhe po qe shoqa jote cfare u ba pastaj.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by fefe_metallica on 18.06.08 1:43

  ca nxjerr foto ktu
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Gjak_Verdheblu on 18.06.08 1:43

  per qefin tim.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by angel on 18.06.08 1:44

  he se mos siheni per kete pune tani,beni si kalamaj,ishte keqkuptim ska gje!!!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Gjak_Verdheblu on 18.06.08 1:51

  nuk zihem un me kte mi angel se vllain e fefes e kam shok dhe kam shume respekt.as te shkoj mendja se mos kam frike.vetem per respekt te qypit e mbyll kte muabet,se ti drejtohesh si KD.Hiqe ti fotografin.Un do ta heq te jete dhe mos te jet angeli ajo qe mendoj un,vetem per te treguar eshte kjo apo jo.nejse.naten dhe klm te gjithe.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by angel on 18.06.08 2:05

  Eternal_Light wrote:zgjuar mi zgjuar lol

  kush esht frenkli Very Happy
  frenkli eshte motra ime.

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 2:06

  ops un kujtoja se ishte cun, i;m sorry

  nji pytje per angel, akoma ske ik ti mi Razz
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by angel on 18.06.08 21:42

  ahhaha,tani e pashe kete une,une kete pune kam ketu rri,ketu fle ketu ha Very Happy lol!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by DarkAngel on 18.06.08 22:42

  nje pyetje per kete lart
  pse nuk je ne msn?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by angel on 18.06.08 22:45

  Jam re,po sme ka ardh gje ftesa jote mua!!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by DarkAngel on 18.06.08 22:49

  iiiiiiiiii ca tersi nje sek se do te vije tani

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 0:01

  spaska be njeri pytje per mu e Razz
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Ermagedon on 19.06.08 22:32

  Po ta bej une nje?

  Pse ke zgjedh per pseudonim Eternal_Light?

  P.S. Eshte e ndaluar rreptesisht te me pyesesh mua pse e kam nickun Ermagedon se jam lodh duke e shpjeguar!
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by moon_girl on 19.06.08 22:36

  PSE E KE ZGJEDHUR EMRIN ERMAGEDON SE UNE NUK E DI.............
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Ermagedon on 19.06.08 22:40

  me mire ta thote ndonjeri qe e di se me verte me ka ardh ne maje te hundes duke e shpjeguar.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by moon_girl on 19.06.08 23:00

  OK FLM PER SHPJEGIMIN........NUK E DOJA ME DOMOSDOSHEMRI ARSYEN SEPSE NUK ME INTERESON SHUME........THJESHT BERA SHAKA MEQE LART KISHE SHKRUAJTUR QE TE MOS TE PYESNIM......

  Sponsored content

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:53