FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Elboy814 on 29.06.08 16:46

  ok me sms pa
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Gjak_Verdheblu on 29.06.08 16:51

  AI_CUNI_ATJE wrote:PO ATY E KAM PO TI PSE NUK FLET KUR ME SHEF??? APO DO NGAI LEK?

  Po ku njifeshim ne re lale,apo te flisja kot un,dhe te thoje ti kush eshte ky.
  Teni ti po pate shume lek na jep dhe neve ca qe skemi LOL
  Ose hajde na jep nai kafe sot mbasdite ti.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by moon_girl on 29.06.08 17:18

  DO NJIFENI EDHE JU... PO TI PSE NUK I FLET ATIJ SE ESHTE ME I MADH AI...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by angel on 29.06.08 18:11

  Tani do i flasi ma do mendja se me lart po thonte pse nuk i fliste deri me sot
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Elboy814 on 30.06.08 0:17

  pyetje per dark angel..
  pse e fiku telefonin pasi mbaroi ndeshje??
  dhe nje tjeter
  si do ja bejm per punen e asaj birres?
  pytje per tifozat e gjermanis ...
  cudi pse nuk hyn ne forum mbas ndeshje??/
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.06.08 0:18

  hahahaha sa pytje te bukura el_ninjo... hec aty....................
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by angel on 30.06.08 0:30

  Ueee sa ne qejf qenka el_ninjo sot apo normal thuj ai e beri golin lol!
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Elboy814 on 30.06.08 0:31

  hahaha lol
  ee jam ca ne qef...
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by fefe_metallica on 30.06.08 0:31

  ku e pat ndeshjen per te gjith pytja
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.06.08 0:32

  Un per vete ke bar Hyqmeti.Besoj se e di ku eshte.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Elboy814 on 30.06.08 0:33

  e pash te nikolini perball ekonomikut me HD aty
  pss skishte dhe aq tifoz te zjarrt...kot
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by angel on 30.06.08 0:33

  une ne shpi,vec se jam goce se... No
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.06.08 0:41

  AI_CUNI_ATJE shkruajti:
  PO ATY E KAM PO TI PSE NUK FLET KUR ME SHEF??? APO DO NGAI LEK?


  Po ku njifeshim ne re lale,apo te flisja kot un,dhe te thoje ti kush eshte ky.
  Teni ti po pate shume lek na jep dhe neve ca qe skemi LOL
  Ose hajde na jep nai kafe sot mbasdite ti.

  per ate cunin e cova qe ne dreke,por nuk me kthevi pergjigje.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.06.08 1:08

  EJ DO PERGJIGJE TI MO??? E MIRE KUR TE TE TAKOJ PO TE THEM PER KAFE....

  endrra e fjetur
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 18
  Age : 28
  Location : kudo
  Job/hobbies : poezia
  Humor : shi dhe diell
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-23

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by endrra e fjetur on 23.07.08 13:52

  ckemi

  endrra e fjetur
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 18
  Age : 28
  Location : kudo
  Job/hobbies : poezia
  Humor : shi dhe diell
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-23

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by endrra e fjetur on 23.07.08 13:54

  meqe jam antare e re me trego pak per ket forum dhe per antaert qe kane qejf te prezantohen me mua
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Gjak_Verdheblu on 23.07.08 15:21

  Cfare do te dish prsh ti endrra e fjetur?Na pyet dhe te pergjigjemi ne.
  Prezantohu nje here ke tema prezantimit qe te kemi nje ide kush jeni juve.

  Sponsored content

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.12.18 0:02