FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Elboy814 on 06.04.08 16:04

  si fillim pys dark angel ca viti dhe ca shkolle esht???
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Elboy814 on 15.05.08 23:50

  nje pyetje per angel dhe snowhite
  ju jeni dy shoqe dhe dy moderatore te dy forumeve te ndryshme...me siguri keni rivalitet dhe sfidoni njera tjetere....heheheh
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Snowhite on 15.05.08 23:53

  OOOOO, c'e pyet. Une e dua shume angel edhe nuk e kam pare asnjehere si rivale, sidomos per ceshtje forumesh.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Elboy814 on 15.05.08 23:54

  po mir mi goc shaka ishte ,mo i merr kaq seriozisht kto gjera
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Snowhite on 15.05.08 23:57

  Jo mor el_ninjo jo, se e di qe me shaka e kishe. Nje pyetje per ty: Cili eshte qellimi qe i ke vene vetes tani?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Elboy814 on 15.05.08 23:58

  tani per tani ne kte moment te mbaroj kte projektin qe kam nis
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Snowhite on 16.05.08 0:01

  Qe eshte?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Elboy814 on 16.05.08 0:04

  pff qe eshte nje budallalik qe na duhet,te gjem fjale te huaja ne gjuhen shqipe
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by angel on 16.05.08 0:05

  Po nga e more vesh qe zyshat e anulluan eskursionin?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Elboy814 on 16.05.08 0:07

  burime te pasigurta,degjova kshu rastesisht,se di as vet se ku
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Snowhite on 16.05.08 17:29

  Pyetje per moon_girl: Si ia kalove per ditelindje? Cfare do besh sot dhe neser per ta festuar?
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.05.08 17:31

  kam nje pyetje per darkangel... je i dyti tani u merzite?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by moon_girl on 16.05.08 20:59

  Snowhite wrote:Pyetje per moon_girl: Si ia kalove per ditelindje? Cfare do besh sot dhe neser per ta festuar?
  SHUME MIRE IA KALOVA PO CE DO QE TE NESERMEN KISHA PROVIM DHE VETEM NE DREKE U KENAQA
  POR DO DAL ME SHOQET NESER
  (FLM QE PYETE)
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Snowhite on 06.06.08 1:04

  Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga ekskursionet?
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by fefe_metallica on 06.06.08 1:24

  kur ika ne vlor vjet takova 1 goc qe kisha fol ne msn
  haha
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by moon_girl on 07.06.08 15:42

  kujtimet me te bukura jane gallatat qe behen ne autobuz
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by moon_girl on 07.06.08 15:42

  nje pyetje per ate cunin
  si ia kalove ne sarande?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by DarkAngel on 07.06.08 16:06

  shume mireeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  ti ishe ne sarande?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by moon_girl on 07.06.08 16:14

  JO UNE NUK ISHA,PO TI?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by DarkAngel on 07.06.08 16:17

  po.dha ja kalova shume mire me mire se ce prisja vete une.nuk besoja se do tja kaloja aq mire.


  si e mbarove shkollen?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by moon_girl on 07.06.08 16:19

  KAM EDHE NJE JAVE SHKOLLE SE JAM NE GJIMNAZ,POR THEM SE DO TA MBAROJ MIRE
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by moon_girl on 07.06.08 16:19

  KE PARE NDONJE FILM KETO KOHET E FUNDIT?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by DarkAngel on 07.06.08 16:23

  shpare pashe nje film te bukur per te qesh


  po ti ke pare?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by moon_girl on 07.06.08 16:26

  ME KETE TITULL KA GRUPI SUM 41 NJE KENGE SHUME TE NJOHUR
  JO UNE NUK E KAM PARE
  CAR KENGE PO DEGJON?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by DarkAngel on 07.06.08 16:29

  e gjithe bota jemi dy

  po ti?

  Sponsored content

  Re: pyetje pergjigje rreth antarve te forumit??

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.12.18 0:11