FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Emri juaj n Japoni!

  Share
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Emri juaj n Japoni!

  Post by DarkAngel on 06.04.08 12:45

  A- ka
  B- tu
  C- mi
  D- te
  E- ku
  F- lu
  G- ji
  H- ri
  I- ki
  J- zu
  K- me
  L- ta
  M- rin
  N- to
  O-mo
  P- no
  Q- ke
  R- shi
  S- ari
  T-chi
  U- do
  V- ru
  W-mei
  X-na
  Y- fu
  Z- zi


  KUTOKUKA(ENEA)
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by devil princess on 06.04.08 13:02

  RINKUJIKI------MEGI
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by Stela on 07.04.08 16:30

  arichikutaka= STELA... hahahaaa.. sa gallat kjo loja.. Smile
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by Elboy814 on 07.04.08 16:31

  kuta_tokitozumo--->el_ninjo

  eklisse
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 71
  Age : 29
  Location : itali ( jam nga el)
  Job/hobbies : studioj per mjeksi
  Humor : argetues
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-07

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by eklisse on 07.04.08 16:44

  takutekimo--------ledio
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by Smart_Snake on 07.04.08 16:48

  KUTOTESHIKI---ENDRI
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by AI_CUNI_ATJE on 07.04.08 16:49

  rinkashiarikito--- MARSIN
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by Legend_boy on 08.04.08 17:19

  TEMOTOKATATE------DONALD
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by Greta on 08.04.08 17:25

  jishikuchika - Greta.

  E doja te pyesja Ate Dark Angel se ku e ka mar kete lojen?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by Elboy814 on 08.04.08 17:38

  Greta wrote:jishikuchika - Greta.

  E doja te pyesja Ate Dark Angel se ku e ka mar kete lojen?
  hahah te profili jot me greta do e ket marr.dhe un aty e pash per her te par
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by Greta on 08.04.08 17:50

  e pra prandaj pyeta edhe un se sia kam pare askujt kete lojen dhe me asivend tj, nejse ja tna pergjigjet ai cuni dhe te shofim nga e ka gjet.
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by alban_kalajsi on 08.04.08 19:07

  Takitukatu-Alban
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by DarkAngel on 09.04.08 22:00

  Greta wrote:jishikuchika - Greta.

  E doja te pyesja Ate Dark Angel se ku e ka mar kete lojen?  neper forume eshte e pranishme kjo lloj loje[b]
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by devil princess on 12.04.08 10:39

  TEKURUKITA-NOSHIKITOMIKUARIARI
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by Gjak_Verdheblu on 13.04.08 19:38

  kete lojen e kam pare dhe ke forumishqipetar un.

  METAKURUKI-KLEVI
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by DarkAngel on 15.04.08 17:06

  po noramal eshte te cdo forum qe te futesh dhe prandaj me beri pershtypje sikur kjo ishte autorja
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by Greta on 15.04.08 17:55

  ua po ca thu re cun per i pyetje qe bana bere gjithe kete pastaj smbaj mend te kem then noi her qe ate lojen e kam shpik un.... dhe as qe ma vodhe mua nejse.....
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by DarkAngel on 15.04.08 18:00

  hhahahhaha po thjesht me hipi nje inat as vete se di pse:D gjithesesi ajo kaloi
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by Greta on 15.04.08 18:04

  ok ok me vjen mire qe paska kaluar megjithse skishte pse te inatoseshe fare i her Smile
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by piccola_stella on 17.04.08 18:24

  NERIDA-TOKUSHIKITEKA....HAHAHAH

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 19:10

  katatukatomo-------Albano.....hahahaha cfare emri qe paskam japonisht....po kinesce di njeri???
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by Snowhite on 01.05.08 18:12

  Aritomomeirikichiku - Snowhite (uh sa u lodha!)
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by moon_girl on 01.05.08 20:40

  RINMOMOTO_JIKISHITA(UEEEEEEEEEE SA I PAPAM)

  EvIl GiRl
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 1
  Age : 24
  Location : ne ferrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  Job/hobbies : te vras
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-07

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by EvIl GiRl on 02.05.08 17:03

  KURUKITA JIKISHITA
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by angel on 28.05.08 15:15

  katojikuta-angel

  Sponsored content

  Re: Emri juaj n Japoni!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.12.18 0:23