FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Cfare stili preferoni ne sex?

  Share
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Cfare stili preferoni ne sex?

  Post by DarkAngel on 06.04.08 12:30

  une per vete 69 e kam timen:P
  avatar
  L.G.
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 6
  Age : 28
  Location : Albania
  Job/hobbies : Student
  Humor : LIMITS OF MAXIMUM
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Cfare stili preferoni ne sex?

  Post by L.G. on 06.04.08 21:29

  57 (edhe pse se kemi provu ndonjhere... Laughing Laughing Laughing)
  avatar
  whats_up
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 21
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : cka
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Cfare stili preferoni ne sex?

  Post by whats_up on 08.04.08 22:12

  cte me vije ndermend.........
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Cfare stili preferoni ne sex?

  Post by sweetyxpg on 09.04.08 21:33

  whats_up 17qenke ti ?Very Happy:D:D:D

  sa per temen....po e le te flas me vone :p se tani per tani jam "out" Very Happy

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Cfare stili preferoni ne sex?

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 19:01

  un preferoj 700.43 te kombinuar me 39
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Cfare stili preferoni ne sex?

  Post by A.Bare & G.Kashta on 23.06.08 12:52

  stil bretkos po dhe ajo e kalit eshte e pranushme hahahaha ca jane kto tema re.apo para pergatitje.
  p.s. se harrova edhe ajo e kapjes se sapunit eshte ide e mire .e hedh sapunin ta kap tjetra per qef sapunin ske pse lodhesh fare
  avatar
  NoMore
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 23
  Age : 29
  Location : -_^
  Job/hobbies : ca tme doje qefi
  Humor : Mire Nuk Qahemi :Pppppp
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-05

  Re: Cfare stili preferoni ne sex?

  Post by NoMore on 14.07.08 18:39

  keto qe jan ne foto i kam perdor te gjithe
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Cfare stili preferoni ne sex?

  Post by DarkAngel on 15.07.08 12:35

  boobobobo po ky lart qenka te dhjefsha kazanoven

  aLbOy90
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 3
  Age : 28
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : futbolli,lojrat me kompjuter
  Humor : Shiko portokallin per humor
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-07

  Re: Cfare stili preferoni ne sex?

  Post by aLbOy90 on 02.10.08 23:52

  doggy.shqip se di
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Cfare stili preferoni ne sex?

  Post by Legend_boy on 11.10.08 19:20

  69
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Cfare stili preferoni ne sex?

  Post by piccola_stella on 30.10.08 19:40

  Legend_boy wrote:69  ....che schiffffffffffffffffo....

  don corleone
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 28
  Age : 27
  Location : kapem vetem me gps
  Job/hobbies : drink
  Humor : ore macok,po s eshte nevoja
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-12-09

  Re: Cfare stili preferoni ne sex?

  Post by don corleone on 12.12.08 21:09

  anal
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Cfare stili preferoni ne sex?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:43

  oh stil ahahahhaha boolll te jet seks mer te besh qef se stilin ta sjell seksi vet varet ku je

  Sponsored content

  Re: Cfare stili preferoni ne sex?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:45