FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  Pershendetje..

  Share
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Pershendetje..

  Post by DarkAngel on 26.05.08 22:35

  kete here po te pershendes vetem ty personalisht
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Pershendetje..

  Post by angel on 27.05.08 14:30

  Flm edhe une ty gjithashtu
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Pershendetje..

  Post by Snowhite on 06.06.08 1:01

  Pershendes te gjithe ata qe vizitojne forumin dhe dalin me statusin guests.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Pershendetje..

  Post by angel on 12.06.08 17:51

  Sa tema ka ktu per te pershendet,njs me mire.
  Ketu pershendes Fefen,el_ninjon dhe ate cunin atje!!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Pershendetje..

  Post by g-unit girl on 15.06.08 19:30

  pershendes angel ( goc e mile) dhe anetaren tone te re GLAMOROUS_GIRL
  eshte goc njiish se e njoh, ekam shoqe te mire Smile
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Pershendetje..

  Post by g-unit girl on 15.06.08 19:32

  DarkAngel wrote:pershendetje per te gjithe gocat e ketij forumi

  po te falenderoj meqenese jam nje nga gocat e ktij forumi Smile
  je shum i mire edhe ti
  tprsh shum
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Pershendetje..

  Post by angel on 15.06.08 21:58

  e pershendes dhe une pra,mgjs e kam pershendet njehere sot Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Pershendetje..

  Post by g-unit girl on 17.06.08 14:05

  pershendetje ANNY
  mirese erdhe ktu midis nesh
  kalofsh sa me bukur ktu ne forum Very Happy
  me vjen mire qe u bere edhe ti pjese e ktij forumi Very Happy
  puf (edhe pse ende snjihemi bashke, nejse ska gje)
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Pershendetje..

  Post by angel on 17.06.08 14:25

  3E pershendes dhe une Annyn.Tani une me Denaden kete pune kemi,i urojme mireseardhjen te gjitheve geek Very Happy
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Pershendetje..

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 14:57

  JU PERSHENDES TE GJITHEVE dfdsfsd

  Sponsored content

  Re: Pershendetje..

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:03