FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Pershendetje..

  Share
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Pershendetje..

  Post by DarkAngel on 06.04.08 11:51

  Pershendetje,

  Si ja kaloni mir njehere me halle pa halle, apo sa dush ku ka njeri pa halle dhe pa teze..

  Emri: EnEa
  Mbiemri: Ka ik me sherbim
  Shtetesia: Shqiptar.
  Vendelindja: Elbasan.
  Vendebanimi: Elbasan te Zaranika:D
  Mosha: 18
  Interesat: Zgjerim shoqerie ne cdo skaj:D
  Deshirat:endrra ime shekullore te kem nje qorre bashkohore:D


  kaq kisha ...
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Pershendetje..

  Post by sweetyxpg on 09.04.08 22:56

  Welcome Very Happy Megjithse ke qen para meje Very Happy
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Pershendetje..

  Post by AI_CUNI_ATJE on 09.04.08 22:58

  pershendes kete anetaren nga pg se qenka goc njish...
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Pershendetje..

  Post by Snowhite on 20.04.08 17:26

  Pershendes te gjithe ata qe jane ose kane qene tek Ahmet Dakli.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Pershendetje..

  Post by AI_CUNI_ATJE on 21.05.08 18:28

  Snowhite wrote:Pershendes te gjithe ata qe jane ose kane qene tek Ahmet Dakli.


  ok rrofsh qe pershendete edhe ato qe kane qene tek Ahmeti...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Pershendetje..

  Post by angel on 21.05.08 20:29

  I bie qe dhe une duhet te te falenderoj per pershendetjen Snowhite.Te pershendes dhe une ty
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Pershendetje..

  Post by AI_CUNI_ATJE on 21.05.08 20:30

  ok rrofsh edhe ti angel...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Pershendetje..

  Post by moon_girl on 21.05.08 20:32

  pershendetje cuni ktu(atje)
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Pershendetje..

  Post by AI_CUNI_ATJE on 21.05.08 20:33

  pershendetje moon_girl....
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Pershendetje..

  Post by moon_girl on 21.05.08 20:38

  CA KE BO NAI 200 LEKSH
  ZOGU S'BOHESH MO
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Pershendetje..

  Post by angel on 21.05.08 20:54

  Pershendes iva_embelsira se hera pare qe jemi online njekohesisht!
  avatar
  iva_embelsira
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 28
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : hihihi...
  Humor : shakat e mbremjes
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-13

  Re: Pershendetje..

  Post by iva_embelsira on 21.05.08 20:54

  edhe une ty angel
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Pershendetje..

  Post by moon_girl on 21.05.08 20:55

  PERSHENDETJE EDHE NGA MUA IVA....
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Pershendetje..

  Post by fefe_metallica on 22.05.08 0:47

  prsh iven kshu kot se ka emer te bukur haha
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Pershendetje..

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.05.08 15:05

  pershendes snowhite... se ja bera qejfin tek hi5
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Pershendetje..

  Post by Snowhite on 22.05.08 15:09

  Haha, ke hi5 dhe jo vetem. Very Happy
  Edhe une e pershendes ate cunin atje.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Pershendetje..

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.05.08 15:11

  ok rrofsh per pershendetjen...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Pershendetje..

  Post by angel on 23.05.08 22:59

  Pershendes Fefen dhe Snowhite.
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Pershendetje..

  Post by Greta on 23.05.08 23:35

  pershendes el ninjon dhe ate cunin ketu te forumi Razz meqe jan te vetmit online tani............
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Pershendetje..

  Post by AI_CUNI_ATJE on 23.05.08 23:44

  te pershendes edhe une, respekte....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Pershendetje..

  Post by angel on 24.05.08 0:25

  Pershendes Greten se u kenaqem sot bashke,apo jo?
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Pershendetje..

  Post by fefe_metallica on 24.05.08 0:32

  prsh greten dhe angel !
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Pershendetje..

  Post by angel on 26.05.08 1:03

  Pershendes veten time,se vetem une jam online!!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Pershendetje..

  Post by DarkAngel on 26.05.08 13:06

  pershendetje per te gjithe gocat e ketij forumi
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Pershendetje..

  Post by angel on 26.05.08 20:38

  Flm per pershendetjen pra.Une i pershendes te gjithe pa perjashtim

  Sponsored content

  Re: Pershendetje..

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:09