FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  cfar beni ne nje mbremje te zakonshme???

  Share
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cfar beni ne nje mbremje te zakonshme???

  Post by angel on 06.07.08 23:35

  Ne net shumicen e rasteve,pastaj mund te shoh TV ndonjehere nese ka ndonje gje te vecante per te pa ose em e keqja rri kot Very Happy
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cfar beni ne nje mbremje te zakonshme???

  Post by piccola_stella on 18.07.08 20:13

  Pres qe dikush tme thoj gjum te embel....
  avatar
  ezopi
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 29
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : >>>>>
  Humor : :P (L)
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-07

  Re: cfar beni ne nje mbremje te zakonshme???

  Post by ezopi on 09.01.09 21:42

  zakonisht shikoj ndonje film ose ne msn ose ne net ....te zakonshmet qe ben cdokush prej nesh...pastaj degjoj emisonet e alfa radios...ose shkembej sms ...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cfar beni ne nje mbremje te zakonshme???

  Post by piccola_stella on 13.01.09 22:50

  ...lutem per nje enderr te bukur...
  avatar
  ezopi
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 29
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : >>>>>
  Humor : :P (L)
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-07

  Re: cfar beni ne nje mbremje te zakonshme???

  Post by ezopi on 13.01.09 23:46

  Pafsh endra te bukura pra sweet dreams...Razz
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cfar beni ne nje mbremje te zakonshme???

  Post by piccola_stella on 16.01.09 20:00

  haha...flm...gjithashtu....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: cfar beni ne nje mbremje te zakonshme???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:34

  ne mbremje kaloj kohen ne nje pab aty afer ke algjeja me shoqerin cdo nat e njejta gje dhe eknaqemi ska me mir

  Sponsored content

  Re: cfar beni ne nje mbremje te zakonshme???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 16:03