FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  cfar nuk pelqeni ne shkollen tuaj???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  cfar nuk pelqeni ne shkollen tuaj???

  Post by Elboy814 on 30.03.08 19:12

  Mad Mad Mad


  Last edited by El_ninjo on 30.03.08 22:09; edited 1 time in total
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: cfar nuk pelqeni ne shkollen tuaj???

  Post by devil princess on 30.03.08 19:20

  NUK E DI PERVEC SHOQERIS QE ME PELQEN TE TJERAT JANE KOT PPPPFFFF
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: cfar nuk pelqeni ne shkollen tuaj???

  Post by Stela on 05.04.08 12:13

  Ca zysha qe bejn si sexy se duan lek ... ti vrasesh fare.....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cfar nuk pelqeni ne shkollen tuaj???

  Post by Legend_boy on 09.04.08 18:17

  NJA DY ZYSHA DHE UNE JANE SI MOSTRA
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cfar nuk pelqeni ne shkollen tuaj???

  Post by piccola_stella on 16.04.08 21:28

  ..nuk me pelqen zysha e latinos...dhe e anglishtes...ma ka shpif per zotin....

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: cfar nuk pelqeni ne shkollen tuaj???

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 19:12

  mua ma shpifin te gjith zyshat me ne krye kujdestaren.....(pervec disa mesuesve)

  gjithashtu nuk me pelqejne 2 lesbiket qe kam ne shkolle.....e kam shum seriozisht
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cfar nuk pelqeni ne shkollen tuaj???

  Post by fefe_metallica on 18.04.08 0:38

  jan ca nxenes dhe ja 2 zoja qe me acarojne!

  cdo gje tjeter ok
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cfar nuk pelqeni ne shkollen tuaj???

  Post by moon_girl on 18.04.08 22:49

  S'ME PELQEN AMBJENTI I SHKOLLES EDHE CA ZYSHA
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cfar nuk pelqeni ne shkollen tuaj???

  Post by moon_girl on 18.04.08 22:51

  PER MOS FOL FARE PER CA GOCA QE BEJNE SI INTERESANTE.TI SHQYSH

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: cfar nuk pelqeni ne shkollen tuaj???

  Post by Hacker Albano on 20.04.08 9:56

  kur bejne dhe katundaret qe deri dje pastronin ahurin e lopes si interesante mos ngelt trap pa bere si interesante...........
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: cfar nuk pelqeni ne shkollen tuaj???

  Post by Snowhite on 30.04.08 23:15

  Faktin qe tani duhet te hyjme te rreshtuar oren e pare. Ku i con mushka keto te drejtorise arsimore????!!!!!!!!

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: cfar nuk pelqeni ne shkollen tuaj???

  Post by kitty on 20.06.08 0:59

  S'me pelqejn shum gjera!Vjet shkolla ishte me e mira ne Elbasan ne te gjitha drejtimet ia kalonte edhe Dhaskalit,ndersa kete vit ka ren shum poshte!Kosiderohet si shkoll qefi; shkoll sherresh; shkoll ku pihet ashash a ku di un!!!
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cfar nuk pelqeni ne shkollen tuaj???

  Post by piccola_stella on 09.11.08 19:13

  ....pihet sh cigare...qarkullon droga...puthjet neper koridore....dhe prof qe na cajn koken.....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: cfar nuk pelqeni ne shkollen tuaj???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 19:28

  regullat qe ka ndalohet telefoni ndalohen parfumet ndalohen patinat

  Sponsored content

  Re: cfar nuk pelqeni ne shkollen tuaj???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 12.12.18 2:47