FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  pershkruani shokun/shoqeni ideale. si do donit te ishte ai/ajo?

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  pershkruani shokun/shoqeni ideale. si do donit te ishte ai/ajo?

  Post by Elboy814 on 19.03.08 23:27

  Question
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: pershkruani shokun/shoqeni ideale. si do donit te ishte ai/ajo?

  Post by Legend_boy on 24.03.08 18:21

  do te doja qe te mos kishte mbrapaskena,mashtrime, hipokritizma tek nje shok
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: pershkruani shokun/shoqeni ideale. si do donit te ishte ai/ajo?

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 22:39

  S'EKZISTON
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: pershkruani shokun/shoqeni ideale. si do donit te ishte ai/ajo?

  Post by Legend_boy on 25.03.08 22:44

  jo mo jo se ekziston po te kerkosh gjen se ka sa te duash

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershkruani shokun/shoqeni ideale. si do donit te ishte ai/ajo?

  Post by don acsente on 25.03.08 22:54

  te jete njeri i mire
  mjafton
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: pershkruani shokun/shoqeni ideale. si do donit te ishte ai/ajo?

  Post by Legend_boy on 25.03.08 23:19

  po patjeter
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pershkruani shokun/shoqeni ideale. si do donit te ishte ai/ajo?

  Post by Snowhite on 28.04.08 17:18

  Te me kuptonte, te me mbeshteste, te me korigjonte kur duhej, te me respektonte per ate qe jam, te bente aq sa bej une per te. Per mua ekzistojne njerez te tille, mjafton ti kesh syte e hapur.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershkruani shokun/shoqeni ideale. si do donit te ishte ai/ajo?

  Post by angel on 09.05.08 22:23

  Besoj se i kam gjetur,perderisa kam shoqe qe mekuptojne,mbeshtesin,me duan per kete qe jam,gjenden aty kur une kam nevoje per to,me vene ne pah gabimet ne menyren me shoqerore pa kritika e shume e shume te tjera.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: pershkruani shokun/shoqeni ideale. si do donit te ishte ai/ajo?

  Post by piccola_stella on 18.05.08 21:00

  ...TE JET SI BRUNA....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: pershkruani shokun/shoqeni ideale. si do donit te ishte ai/ajo?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:31

  OH ME FLOK TVERDHA,TE GJATA,JO KACURELA,SY BLU SOE JESHILE NESSUN PROB
  E SINQERT DHE E KUPTUESHME QE NE EKTE RAST ESHTE NJE E TILL

  Sponsored content

  Re: pershkruani shokun/shoqeni ideale. si do donit te ishte ai/ajo?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 11:52