FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

February 2017

MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     

Calendar Calendar


  Sms Sexy

  Share

  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 27
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Sms Sexy

  Post by DarkAngel on 04.06.08 18:25

  Do te vi sonte me ndihmene e perendise do te fle me ty nen jorgan te dashurise gjarpen do te behem trupin do ta rrethoj qdo vajze qe te prek un do ta helmoj

  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 27
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Sms Sexy

  Post by DarkAngel on 04.06.08 18:25

  ta dhurova nje mal te trembi lartesia,ta dhurova nje det te trembi thellesia,ta dhurova zemren time te trembi dashuria,por tani do te dhuroj nje kukull te luash me te e jo me ndjenjat e mia

  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 27
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Sms Sexy

  Post by DarkAngel on 04.06.08 18:26

  i embel dhe i bute ne goj kur e fut,i bardh apo i zi ngjyra ska rendesi,ti fort e shtrengon,ne gjuh e rotullon,aromen shijon rrushin kur e kafshon

  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 27
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Sms Sexy

  Post by DarkAngel on 04.06.08 18:36

  sexy eshte si matematika shumezohen rrobat pjestohen kater kembet e krevatit... ke deshire te bejme nje ushtrim bashke

  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 27
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Sms Sexy

  Post by DarkAngel on 04.06.08 18:37

  kur i bashkuam buzet dhe lengu qe doli nga goja yte me kenaqi krejt o e dashura COCA COLA

  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 27
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Sms Sexy

  Post by DarkAngel on 04.06.08 18:38

  Kesh e Vogel e u Rita...Shum Me djem u
  Halita...S'thom T'du As Ste Du...Nrrot Somes Munesh Me Shku:P:P

  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 27
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Sms Sexy

  Post by DarkAngel on 04.06.08 18:39

  ca dmth "sms sexy"?sms me mini,kembe perjasht,taka 2m,me kanatjere te ashtuquajtur bluze me floke te kuqe..?apo jo se e ngaterrova...kjo quhet "sms prostitute" po sms sexy si esht?

  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 27
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Sms Sexy

  Post by DarkAngel on 04.06.08 18:41

  Ne enderr te pashe buze detit rrinim bashke,sikur dallga-dallgen pret,cfare ndodhi...Rrusho eshte sekret..

  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 27
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Sms Sexy

  Post by DarkAngel on 04.06.08 18:43

  Ne mengjes vizatova nje zog te bukur ne gjoksin tend te lemuar, ne dreke erdha ta ledhatoj me buze e duar, ne darke zogu dhe gjoksi kishin fluturuar!!!!

  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 24
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Sms Sexy

  Post by piccola_stella on 08.11.08 16:32

  hahaha....sh te bukura kto te DarkAngel.....

  Sponsored content

  Re: Sms Sexy

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 28.02.17 17:27