FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  Sms Sexy

  Share
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Sms Sexy

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 14:45

  E di pse te shoh keshtu? Deri sa trupat tane do te bashkohen ne nje te vetem, me sy une do te te jap gjithcka qe kam!
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: Sms Sexy

  Post by devil princess on 30.03.08 14:46

  nuk kuptoj temen
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sms Sexy

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 14:49

  Dergoni sms te ndryshme qe ju kane ardhur ne telqe kan te bajne sado pak me seksin.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sms Sexy

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 14:49

  ...do te desha te isha ne nje krevat me ty...qe te te lija te kuptoje cfare do te thote dashuri & cemnduri....te dua deshira ime...
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sms Sexy

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 14:50

  Kam uri per ty, kam deshire te te ndej mbi buzet e mia; me munngon emebelsire, me mungon menyra se si me kenaq.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sms Sexy

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 14:50

  Ka gjithmone dhe me shume nxehtesi ne mendimet e mia; nxehtesia e trupit tend; shije ne mendimet e mia; shja e bzeve te tua; dua te le gjurmet e mia ne trupin tend.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sms Sexy

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 14:50

  Me prek....me ledhato...me bej te humbas ndjenjat...ashti sic di vetem ti...mes mendimeve te mia.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sms Sexy

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 14:51

  Ajo buzeqeshje e mrekullueshme, ai shikim tundues, ajo inteligjence e mbinatyrshme, ajo menyre per ti bere gjerat aq sexy! Ehhhh boll fola per veten...!!!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sms Sexy

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 14:51

  Kur te te prek per here te pare, do ta bej me buze!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sms Sexy

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 14:52

  TE PUTH SYTE E TU JESHIL DUA DHE KOKEN TA MBESHTES LEHT MBI GJOKSIN TEND TE PERSERIS ME QINDRA DHE MIJERA HERE FJALEN TE 'DUA' SA ME PELQEN KJO FJALE DHE AI VEND....
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sms Sexy

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 14:52

  Per peshqit eshte lumi, Per pleqte eshte gjumi, Per femijet eshte keksi, Ndersa per te rinjet eshte seksi
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sms Sexy

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 14:53

  Dashuria don me than kush ta lypin me ja dhane .
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sms Sexy

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 14:53

  Dashuria jone eshte e kthjellet si uji...i paster, transparent, dhe mbi te gjitha nuk do te mbaroje kurre, sepse te dua si asnje tjeter!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sms Sexy

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 14:53

  Ka gjithmone e me shume ngrohtesi ne enderrat e mia: ngrohtesia e trupit tend; shije e deshirave te mia: shija e buzeve te tua; drite ne zemren time: drita e syve te tu.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sms Sexy

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 14:53

  Me pelqen kur puthemi, me pelqen kur bejm dashuri,me pelqen kur e ndeshi trupin me ty,me pelqejn ledhatimet e tu,me pelqen te me zbardhi drita me ty,duke zbardhur drita dhe duke ber dashuri.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sms Sexy

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 14:54

  Buzet e tua te zjarrta ndezin dashurine time syte e tu me bejne te eksitohem te dua te dashuroj vec per ty mendoj.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sms Sexy

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 14:55

  Me pelqen te jem me ty,me pelqen te bej dashuri me ty,me pelqen trupin te ma ledhatosh,me pelqen fort te me shtrengosh.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sms Sexy

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 14:55

  Me pelqen te eci ne shi Kur bie shi,ME pelqen te vallzoj kur bie shi. Me pelqen te bej edhe dashuri...Kur bie i njejti shi....me pelqen te puthem te kafshohem me ty
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sms Sexy

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 14:55

  Ne mengjes vizatova nje zog te bukur ne gjoksin tend te lemuar, ne dreke erdha ta ledhatoj me buze e duar, ne darke zogu dhe gjoksi kishin fluturuar!!!!
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: Sms Sexy

  Post by devil princess on 30.03.08 14:59

  PPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFF NUK DI
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sms Sexy

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 15:02

  mendohu nje here.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Sms Sexy

  Post by fefe_metallica on 30.03.08 16:26

  rrofsh
  do na hyn ne pun

  bobi_99
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 1
  Age : 27
  Location : durres
  Job/hobbies : shkolle
  Humor : yyyyyyy
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-04

  Re: Sms Sexy

  Post by bobi_99 on 04.06.08 15:57

  nuk di si te ta them por, kam shum deshir ta bej me ty.e di qe ti e ben shum mire, prandaj te lutem eja ta bejme bashke...... pemen e vitit te ri..
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Sms Sexy

  Post by DarkAngel on 04.06.08 18:24

  I bardh apo i zi,ngjyra ska rendesi,i forte apo i but ne goje kur e fut,ti fort e shtrengon ,me gjuhe e rotullon aromen shijon CAMCAKEZIN e kafshon
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Sms Sexy

  Post by DarkAngel on 04.06.08 18:25

  Kjo nate e erret dhe shum e ftohte,te kerkoj e ste gjej dot,me ty me lidhin shum kujtime:ku je fshehur PIXHAMJA IME

  Sponsored content

  Re: Sms Sexy

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 11:46