FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

November 2018

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar


  si e therrisni te dashuren/in tuaj?pseudonimi?

  Share
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: si e therrisni te dashuren/in tuaj?pseudonimi?

  Post by angel on 15.06.08 22:03

  g-unit girl wrote:ylli im ,shpirti lalit ti ,xemla ime...kto
  Nje gje spo e marr vesh une Denada,ti i bie qe paske nje te dashur qe i therret kshu ndonjhere,po ca si ke thene ndonjehre te dua te dashurit?Se te njue replike tj ke thene qe se kishe thene akoma kete fjale?
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: si e therrisni te dashuren/in tuaj?pseudonimi?

  Post by g-unit girl on 16.06.08 5:23

  po jo mi lal nuk kam fare te dashur por kto jane nqs do e kisha nje apo kur ta kem kshu do i thoja
  vertet se kam thene ndonjehere fjalen TE DUA se skam pasur ndonjehere te dashur
  pastaj nqs vuaj per dike qe pelqen shum i them ne mendje time kto qe mos ta marre vesh ai Sad

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: si e therrisni te dashuren/in tuaj?pseudonimi?

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 16:30

  g-unit girl wrote:ylli im ,shpirti lalit ti ,xemla ime...kto

  Suspect Suspect hajt se folim Cool
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: si e therrisni te dashuren/in tuaj?pseudonimi?

  Post by angel on 16.06.08 20:07

  g-unit girl wrote:po jo mi lal nuk kam fare te dashur por kto jane nqs do e kisha nje apo kur ta kem kshu do i thoja
  vertet se kam thene ndonjehere fjalen TE DUA se skam pasur ndonjehere te dashur
  pastaj nqs vuaj per dike qe pelqen shum i them ne mendje time kto qe mos ta marre vesh ai Sad
  E mora vesh nga nje replike tj e jotja.Po u ngatarrova se tema eshte si e therrisni prandaj.Nejse,sa per mhb e kisha Razz
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: si e therrisni te dashuren/in tuaj?pseudonimi?

  Post by g-unit girl on 16.06.08 20:16

  ok understand u Very Happy
  puuf
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: si e therrisni te dashuren/in tuaj?pseudonimi?

  Post by angel on 16.06.08 20:17

  Me too.Puc dhe una!! Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: si e therrisni te dashuren/in tuaj?pseudonimi?

  Post by g-unit girl on 16.06.08 20:19

  rrofsh Very Happy
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: si e therrisni te dashuren/in tuaj?pseudonimi?

  Post by piccola_stella on 27.01.09 14:04

  ....skam...pastaj nuk ka rendesi si e therret apo si te therret ai...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: si e therrisni te dashuren/in tuaj?pseudonimi?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:07

  HMMMMMMMMM TRINGELLIM ME RASTE SHAKAJE PIKOLINA KUR QE E MERZITUR SmileSmileSmile)

  Sponsored content

  Re: si e therrisni te dashuren/in tuaj?pseudonimi?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 14.11.18 8:01