FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  ku doni me e vazhdu shkollen e larte????

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  ku doni me e vazhdu shkollen e larte????

  Post by Elboy814 on 30.03.08 1:21

  un e kam me qef ne zvicer.ishalla po me del per aty
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ku doni me e vazhdu shkollen e larte????

  Post by moon_girl on 30.03.08 10:01

  ME PELQ SHUME GJERMANIA,POR SHKOLLEN E LARTE DO TA VAZHDOJ NE TIRANE.TE KENAQET SHPIRTI ME TYM.HAHAHAHA
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: ku doni me e vazhdu shkollen e larte????

  Post by Legend_boy on 30.03.08 10:27

  deshiroj ne ITALI..
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: ku doni me e vazhdu shkollen e larte????

  Post by Stela on 05.04.08 12:19

  Ne Tirane, se do kem te gjithe shoqerin aty...
  avatar
  whats_up
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 21
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : cka
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: ku doni me e vazhdu shkollen e larte????

  Post by whats_up on 08.04.08 22:11

  ne tirane bre..........
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 29
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: ku doni me e vazhdu shkollen e larte????

  Post by mickey_mouse on 08.04.08 22:34

  Po kam shume deshire te shkoj tek universiteti i Struges ne Maqedoni,por...Edhe ne Tirane mundet...
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: ku doni me e vazhdu shkollen e larte????

  Post by Snowhite on 30.04.08 23:30

  Une jam ne dileme, se i kam mundesite per te ik jashte, po qefi ma ka ketu me shoqerine, dmth ne Tirane.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: ku doni me e vazhdu shkollen e larte????

  Post by jeta on 06.05.08 23:19

  s'e di,ne tr ose ne it o ne gjermani...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ku doni me e vazhdu shkollen e larte????

  Post by angel on 28.05.08 14:39

  Ne Tirane besoj do e vazhdoj mgjs mund te doja edhe ne ndonje vend tjeter

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ku doni me e vazhdu shkollen e larte????

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 1:59

  Ne Angli !
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: ku doni me e vazhdu shkollen e larte????

  Post by piccola_stella on 09.11.08 19:19

  ...ktu ku jam ...ne ITALY....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: ku doni me e vazhdu shkollen e larte????

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 19:26

  ne san paolo me pelqen sepse aty ehste shkolla me e mir e dizanjimit dhe stilimit

  Sponsored content

  Re: ku doni me e vazhdu shkollen e larte????

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:39