FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

May 2018

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by Elboy814 on 29.03.08 0:02

  vajza te bukura
  pushime ne karaibe
  ferrari ose lamborgini
  para pa fund
  vetem kto gjerat e vogla me siper
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by Musafir on 29.03.08 1:15

  leket
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by devil princess on 29.03.08 15:55

  NJE MOTORR I SHTRIRE R1
  SHUME LEK MGJTH KAM SHUME PO DUA PRAP
  DHE .............
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by DON_PABLO on 29.03.08 16:33

  BURSA NE ITALI
  AJO GOCA TE E 2-K
  BOTIMI IM I PARE NA TREG
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by Legend_boy on 29.03.08 17:57

  para,vajza te bukura ka dhe shume gjera te tjera qe me shndrisin syte
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by angel on 29.03.08 21:00

  10 ne mesime edhe leket pse jo.pastaj ka shume gjera po keto jane ato qe mund ti arrij me shume per momentin

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by IL PADRONE on 30.03.08 0:16

  leket
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by CoYoT on 06.04.08 21:36

  tashme asgje! I'm dead.....
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by piccola_stella on 20.04.08 22:23

  dashuria....
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by moon_girl on 20.04.08 22:27

  NJE NOTE E MIRE
  avatar
  NIKOL
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 31
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by NIKOL on 21.04.08 14:20

  PER MUA MBARIMI I PROVIMEVE ME SUKSES
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by Snowhite on 26.04.08 18:10

  10 neper provime, kur me japin vleresime pozitive njerez te ndryshem, dhuratat, etj.

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by Eternal_Light on 20.06.08 2:37

  El_ninjo wrote:vajza te bukura
  pushime ne karaibe
  ferrari ose lamborgini
  para pa fund
  vetem kto gjerat e vogla me siper

  a ta kam then qe je materialist ti lol!

  nejse per veten sdi vallaj ca te them ne kto momente
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by Elboy814 on 20.06.08 10:15

  hahahaah asnj sma ka then...
  po gjera qe te bejn te shkelqejn syt.gjera qe is shohim.
  smunt te themi me shkelqejn syt per dashurin...pff nuk shkon.
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by freedom to love on 20.06.08 22:21

  El_ninjo wrote:hahahaah asnj sma ka then...
  po gjera qe te bejn te shkelqejn syt.gjera qe is shohim.
  smunt te themi me shkelqejn syt per dashurin...pff nuk shkon.

  pse dashuria tben tlumtur edhe kshu te shkelqejn syte

  un do shtoja edhe kur puna ime vlersohet
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by moon_girl on 20.06.08 22:29

  KUR KALOHEN PUSHIMET NE NJE VEND SHUME TE LARGET DHE KUR KTHEHESH NJEREZIT NUK TE NJOHIN ME......
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by angel on 25.06.08 15:36

  Dicka qe do ma sjellin sot!! Razz
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by Living_bride on 25.06.08 18:11

  UHH SHUUM GJERA.
  KUR KAM AFER NJERZIT QE I DUA ME GJITH SHPIRT.
  KUR ME PLOTESOHET DESHIRA
  KUR ME ANULLOHET KURSI DHE UNE IKI PER KAFE.....
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by DarkAngel on 25.06.08 19:07

  kush shikojme lek king
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by piccola_stella on 22.01.09 23:07

  ...nje fjale e vertet....
  avatar
  ezopi
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 29
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : >>>>>
  Humor : :P (L)
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-07

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by ezopi on 23.01.09 16:27

  kur shohim njeriun e zemres
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by piccola_stella on 23.01.09 21:19

  ezopi wrote:kur shohim njeriun e zemres


  haha sa romantik cuni....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by Elboy814 on 24.01.09 14:20

  ne kte peridhe te vitit.....na shkelqejn syte vetem kur shofim zyshen duke na arsyety ndonje munges pa arsye
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by piccola_stella on 24.01.09 15:37

  Elboy814 wrote:ne kte peridhe te vitit.....na shkelqejn syte vetem kur shofim zyshen duke na arsyety ndonje munges pa arsye

  hahah...e fort kjo....meqe jemi ne shkoll ...kur marim noi 10 ne matematik ...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:32

  oh nje maserati lek plot dhe nje vil ne venezia ose rimini dhe komo

  Sponsored content

  Re: gjera qe ne bejne te ne shkelqejne syte....

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 20.05.18 18:54