FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by Elboy814 on 28.03.08 23:58

  gjimnazisn po prap klasa e 8 nuk harrohet tongue tongue cheers
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by CoYoT on 29.03.08 15:07

  kte vit! te 4-tin dmth
  Cdo dit eshte me e bukur se tjetra, na e cajne pak.... zyshat me provime po prap 0.00001 % na e prishin qefin haha
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by devil princess on 29.03.08 15:44

  MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM TE PARIN DHE KETE TANI
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by kasanova on 29.03.08 20:19

  o devil kudo do te me dalesh perpara ???????????????
  nese
  vitin 2-te e kte te 3-tin

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by IL PADRONE on 30.03.08 0:18

  kete vit
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 9:29

  Viti 4 ka qene i mrekullueshem fare.
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by Legend_boy on 30.03.08 10:29

  KETE VIT....
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by fefe_metallica on 30.03.08 16:31

  kete vit ! viti 2 dmth !
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 17:58

  vitin e 4...
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by devil princess on 30.03.08 19:01

  TE 1 DHE TE 2 SHUME SHUME
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by Stela on 05.04.08 12:15

  Kete vit, te 3 dmth ... ma kishin ber tmerr po sqenka ashtu fare... pffff..
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by moon_girl on 05.04.08 13:09

  UNE KAM SHIJUAR KOPSHTIN.HAHAHAHAHAHAHAHAH
  ISHA KAPOJA GRUPIT
  avatar
  whats_up
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 21
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : cka
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by whats_up on 08.04.08 22:05

  CoYoT wrote:kte vit! te 4-tin dmth
  Cdo dit eshte me e bukur se tjetra, na e cajne pak.... zyshat me provime po prap 0.00001 % na e prishin qefin haha

  shume dakort me kete.... cheers
  avatar
  whats_up
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 21
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : cka
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by whats_up on 08.04.08 22:08

  Stela wrote:Kete vit, te 3 dmth ... ma kishin ber tmerr po sqenka ashtu fare... pffff..

  keshtu thua...kur te vesh ne te 4 do nderrosh mendje....ku ka si viti 4..... lol! afro
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by Snowhite on 01.05.08 16:57

  Klasen e 8. Gjimnazin, nga ato qe me kishin treguar, e prisja pak me ndryshe. Gjithsesi nuk eshte keq.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by g-unit girl on 15.06.08 21:01

  viti 1 them, i dyti qe mbarova me ta shpif boo Mad

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 18:58

  3... Sad
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by piccola_stella on 09.11.08 19:20

  ...boh ktu spara e kaloj mire....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 19:25

  viti pare verona ka qen fantastike

  Sponsored content

  Re: cilin vit shkollor keni shijuar me shume???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:59