FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

February 2017

MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     

Calendar Calendar


  per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Share

  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 26
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by Elboy814 on 12.06.08 14:46

  te shtrihem me u clodh pak se kam 48 ore rrugve te shqiperis dhe elbasanit

  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by angel on 12.06.08 17:35

  Kurse une ndryshe nga ky lart te dal iher ska rendesi se ku se smu rrika!!!Tthoni ju sikur sa kam ndenjur ne shpi po prape... Very Happy

  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 25
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by g-unit girl on 15.06.08 20:09

  kam nevoje per nje shokun tim te me ndihmoje per gjendjen qe kam ne kto momente (pak rendesi ka si jam) pasi me kupton mjaft mire. ca sdo jepja te ishte me mua Sad

  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by angel on 15.06.08 22:23

  Kam nevoje per leke ne cel se kam ngel pa lek aty!!

  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 23
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by moon_girl on 15.06.08 22:46

  kam nevoje per nje embelsire

  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by angel on 15.06.08 22:54

  Per icik liberta si i thone!!

  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by fefe_metallica on 16.06.08 0:41

  dil ne ballkon , shif ate figuren e che guevares dhe merr cik frymezim hahaha

  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by angel on 16.06.08 1:20

  Hhahaha tani e lexova kete une!!!Si sme kishte vajt ndermend.Rrofsh per keshillen.lol

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 26
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 17:09

  per nji kondicioner ktu te dhoma se vdiqa vape

  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 26
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by Elboy814 on 16.06.08 17:27

  vetem per patenten...po ce do sa e kam filluar

  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by fefe_metallica on 16.06.08 17:28

  per leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkkk

  shume lek , se kshu kam , sjam pa hic lol

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 26
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 3:12

  edhe kjo tema 2 her e, haha lool

  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 25
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by g-unit girl on 19.06.08 5:27

  pse jo per te degjuar muzike me ze te larte fare per qejfin tim me kenget me te bukura nga ato qe me pelqejne mua, vetem une dhe muzika per qef Very Happy kenaqesi me te madhe sgjen Very Happy

  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 23
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by moon_girl on 19.06.08 12:08

  per nje qe te hyje online,por sheqyr hyri angel

  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 27
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by DarkAngel on 19.06.08 13:21

  qe angel te postoje te temat

  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by angel on 19.06.08 13:22

  hahhhahah Very Happy lol!

  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 27
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by DarkAngel on 19.06.08 13:29

  ose me sakte te antari lart se aty bejme gallat

  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 23
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by moon_girl on 22.06.08 23:43

  qe te beje gol italia

  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 26
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by Elboy814 on 23.06.08 0:53

  per gjum se do ngrihem shum heret nsr

  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by fefe_metallica on 23.06.08 1:13

  tkthet koha mbrapa

  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 23
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by moon_girl on 23.06.08 10:35

  per nje party......

  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 27
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by DarkAngel on 23.06.08 11:35

  per nje caffe te shkurter

  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by angel on 23.06.08 22:16

  Per gjume po sfle une jo Very Happy

  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by fefe_metallica on 24.06.08 0:30

  per dike

  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 26
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by Elboy814 on 24.06.08 9:20

  per ta kthy kohen 24 ore mbrapa,te rreguloja dicka

  Sponsored content

  Re: per cfar keni nevoje ne kto momente???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 21.02.17 21:50