FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  djali/vajza perfekte per ju???

  Share
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by Cinderella on 16.05.08 18:28

  si eshte kjo lart?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by DarkAngel on 16.05.08 18:35

  shume e mire yll bote santal karrote
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by Snowhite on 16.05.08 22:14

  Hahahahahahahah, t'u befte dita 1000 o DarkAngel, sa kam qesh! lol!

  Ai djali do doja qe edhe te me bente ca komplimenta si ky ketu lart.
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by Ermagedon on 19.06.08 22:56

  Si santal karrote? Haha! Me mire do ishte santal molle me qumesht, se ka edhe qumesht te snowhite. Eshte miksi me i papare per te bere nje vajze qe o zot, nje nga best friendsat me te mire qe kam.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by angel on 20.06.08 23:54

  Cjane keto Santale qe thoni ju ore!Ej po ta mendosh ky Santali me molle e qumesht nuk eshte keq lol! Po mu pika jo per gje!! geek
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by Elboy814 on 20.06.08 23:56

  hajde vajz ideale hajde....vajza ideale=sanal me moll me qumesh
  hahahahha
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by Greta on 21.06.08 0:03

  Ermagedon wrote:Si santal karrote? Haha! Me mire do ishte santal molle me qumesht, se ka edhe qumesht te snowhite. Eshte miksi me i papare per te bere nje vajze qe o zot, nje nga best friendsat me te mire qe kam.
  Fantazi te papare ke re cun.....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by angel on 21.06.08 0:05

  Mire e ke ti!!! Eka nje djali! lol!
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by egoistja on 21.06.08 21:00

  perfektja nuk ekziston. por dashuria, komunikimi i mire, aftesia per te kuptuar cfare ndjen tjetri, te te beje te qeshesh atehere kur asnje tjeter nuk mundet keto jane gjera qe dikush duhet te kete per te qene me afer ideales per mua.
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by freedom to love on 23.06.08 11:20

  egoistja wrote:perfektja nuk ekziston. por dashuria, komunikimi i mire, aftesia per te kuptuar cfare ndjen tjetri, te te beje te qeshesh atehere kur asnje tjeter nuk mundet keto jane gjera qe dikush duhet te kete per te qene me afer ideales per mua.

  ke sh te drejt,dhe fakti qe te kupton,nuk do te thote se eshte njesoj si ty.
  un kam nevoj per dike qe te jete ndryshe nga une ,te kete ate qe mua me mungon,,,
  un mrz shpejt,imagjino te ishte dhe ai nje tip si une,un sdo qeshja kurr,ndaj them me mire kur ai ka ato qe ti ske.

  pastaj dike kur e do shume,mund ti falesh sh gjera jo fort pozitive.ndaj un sbesoj te idealja

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by Eternal_Light on 25.06.08 23:55

  Nuk e du perfekt se sjam vet e tille !
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by angel on 26.06.08 0:15

  Eternal_Light wrote:Nuk e du perfekt se sjam vet e tille !
  Sh bukur e ke thene! Very Happy
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by moon_girl on 26.06.08 0:17

  mjafton te jete me i mire se une...
  avatar
  (L)rubacuori(L)
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 4
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : sexxxxx
  Humor : romantik
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-04

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by (L)rubacuori(L) on 04.07.08 15:30

  ej kame vene re
  qe shume antare kane perdorur fene
  nuk mendoj se duhet ta perdorin
  ne te tilla forume
  klm everyone
  avatar
  NoMore
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 23
  Age : 29
  Location : -_^
  Job/hobbies : ca tme doje qefi
  Humor : Mire Nuk Qahemi :Pppppp
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-05

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by NoMore on 14.07.08 18:45

  interligjente artificiale
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by Living_bride on 14.07.08 22:07

  mjafton te duhemi dhe te ndjehemi mire me njeri tjetrin.

  te pershkruaj me detaje nuk ekziston ai person. Razz Razz
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by piccola_stella on 18.07.08 20:01

  Legend_boy wrote:goca ime perfekte....sila...


  Allora ti mollo ...hai capito....

  endrra e fjetur
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 18
  Age : 28
  Location : kudo
  Job/hobbies : poezia
  Humor : shi dhe diell
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-23

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by endrra e fjetur on 05.08.08 13:13

  No mendoni ende se ka njerez perfekt ne kete bote ???...un mendoj se nuk kemi lindur te tille qe te jemi perfekt mundohuni te jeni njerez me gjithe kuptimin e fjales ,kur dashuron me zemer dashuron edhe te metat e tij apo te saj ne ate moment te metat te duken perfekte unike.... e cuditshme dashuria eee....dashuria eshte si deliri nuk mund te kuptosh nese ai eshte perfekt ,nuk mund te mendosh se ai eshte ideal apo perfekt thjesht e dashuron ashtu sic eshte....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:18

  perfekte dhe dieale e kam ahahha

  Sponsored content

  Re: djali/vajza perfekte per ju???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 5:18