FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  mungesat...

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  mungesat...

  Post by Elboy814 on 28.03.08 23:50

  sa mungesa keni?
  me arsye?
  pa arsye? Rolling Eyes
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: mungesat...

  Post by Legend_boy on 28.03.08 23:52

  pa arsye nja 26,me arsye snumurohen.....
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: mungesat...

  Post by Stela on 05.04.08 12:22

  Iiiiiiii.. mo na e kujto.. kemi zyshen kujdestare qe kush ben 1 mungese teke te nesermen ka provim ne matematik... e ne cte bejm.. lem gjithe diten.. heheheee... Sa per nr. se mbaj mend, po mire qe ma kujtuat ta shoh nje here te henen.. se ke lendet qe kam ore te pare nje here me duket se kam hy ne 20 %.. pffffffff.... nejse, nejse...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: mungesat...

  Post by moon_girl on 05.04.08 13:31

  KAM 3 ME ARSYE DHE 0 PA ARSYE
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: mungesat...

  Post by fefe_metallica on 05.04.08 14:16

  se di sa kam
  por par 1 muaj kisha 26 pa arsye
  me arsye shume
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: mungesat...

  Post by devil princess on 05.04.08 15:31

  UNA KAM SHUME PAK PO ME ARSYE DHE 0 PA ARSYE

  eklisse
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 71
  Age : 29
  Location : itali ( jam nga el)
  Job/hobbies : studioj per mjeksi
  Humor : argetues
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-07

  Re: mungesat...

  Post by eklisse on 07.04.08 16:35

  pse e vrisni menjen se nuk ju perjashton njeri jo.po te jeni mire me nota nuk ka si tju perjashtoi shkolla se nuk heq nje nxenes te mire ose dhe mesatar nga shkolla,fundja me rrezik jane ato qe nuk dun te mesojne sepse i uket vetja i bukur( shih un nuk mesoj dhe rri gjith diten ne kafe) cfare jete do te kesh me vone po nuk fillove te mesohesh qe ime me studimin.Un flas per eksperiance personale sepse edhe un isha ke dhaskali dhe 2 vitet e fundit pothuajse nuk mesoja fare,tani qe jam ne universitet kam shume veshtire qe te ulem dhe te hap librin.kshuqe beni vetem mungesa ke ato ore qe nuk ju interesojne shume.kaq kisha un.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: mungesat...

  Post by fefe_metallica on 07.04.08 17:06

  po po
  kush pyt te dhaskali tani je nxenes i mir apo i keq !
  te gjith te barabarte perball mungesave
  avatar
  whats_up
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 21
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : cka
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: mungesat...

  Post by whats_up on 08.04.08 22:01

  El_ninjo wrote:sa mungesa keni?
  me arsye?
  pa arsye? Rolling Eyes

  me arsye rreth 80
  pa arsye 38(se me paralajmeruan sot)
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 29
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: mungesat...

  Post by mickey_mouse on 08.04.08 22:37

  Po ja me arsye...nuk e di sa se na i justifikon kujdestari ( e kemi njesh e kemi)...Pa arsye...rreth 93...Very Happy
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: mungesat...

  Post by piccola_stella on 16.04.08 22:01

  der tani 2 me arsye....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: mungesat...

  Post by Legend_boy on 16.04.08 22:02

  sa shume,une der tani 30 pa arsye lene ma sa kam me arsye..
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: mungesat...

  Post by Snowhite on 30.04.08 23:24

  Pa arsye duhet te kem ja 2 ose 3. Me arsye kam shume.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: mungesat...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 01.05.08 14:54

  ke shume me arsye se merr leje ti eeee?
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: mungesat...

  Post by Snowhite on 01.05.08 16:52

  Haha, edhe per kete po. Po une edhe po s'mora leje prape te justifikume i kam.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: mungesat...

  Post by angel on 12.06.08 17:57

  Neser na ka thene zysha kujdestare mu e nja 2 gocabve te tjera te ikim ne shkolle qe ti nxjerrim pak mungesat.Nder si bejme dot ndonjerit se 20% jane be po njs!!
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: mungesat...

  Post by egoistja on 15.06.08 12:04

  asnje me arsye, asnje pa arsye.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: mungesat...

  Post by g-unit girl on 15.06.08 12:16

  haha mungesat pff as dua tja di me behen apo jo shum, ca te bej qe nuk arrita te beja shum ne simester te dyte boo nuk shtyhej mesim, po ne simester te pare ama ueee ec atyy kam bere ca
  vdes te bej shum mungesa qe te acaroj paksa zyshat

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: mungesat...

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 19:00

  kte vit e mbylla me 29 pa arsye dhe 17 me arsye Very Happy
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: mungesat...

  Post by Greta on 18.06.08 19:02

  ndersa un kisha 6 pa arye dhe 4 me arsye Razz:P

  Sponsored content

  Re: mungesat...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:44