FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  adoleshenca?periudha me ve veshtiree jetes?castet me te bukura?

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  adoleshenca?periudha me ve veshtiree jetes?castet me te bukura?

  Post by Elboy814 on 19.03.08 23:23

  mendoni se adoleshenca eshte periudha me e veshtire e jetes?
  por njekohesisht gjate saj perjetojme dhe momentet mete bukura.
  jepni menimin tuaj
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: adoleshenca?periudha me ve veshtiree jetes?castet me te bukura?

  Post by Legend_boy on 22.03.08 20:02

  po eshte mosha me delikate sepse ne ket mosh formohet karakteri i njeriut, dhe me e bukura...
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: adoleshenca?periudha me ve veshtiree jetes?castet me te bukura?

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 22:44

  UDHEKRYQ PA SEMAFOR
  avatar
  green street elite
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 26
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: adoleshenca?periudha me ve veshtiree jetes?castet me te bukura?

  Post by green street elite on 26.03.08 17:20

  ADOLESHENCA ESHTE MOSHA ME E BUKUR E JETES SE NJE NJERIU . KESHTU QE KENAQUNI SEPSE JETA ESHTE SHUME E SHKURTER PER TE MOS U JETUAR....

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: adoleshenca?periudha me ve veshtiree jetes?castet me te bukura?

  Post by IL PADRONE on 26.03.08 17:24

  Adoleshensa eshte nje pjes e jetes, ne kete pjes te jetes njerzit bejne shume cmendurira
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: adoleshenca?periudha me ve veshtiree jetes?castet me te bukura?

  Post by sweetyxpg on 09.04.08 21:56

  adoleshencaa! ahaaa stina me e bukur e jetes Very Happy......:p si vazhdon pastaj Very Happy
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: adoleshenca?periudha me ve veshtiree jetes?castet me te bukura?

  Post by piccola_stella on 16.04.08 20:07

  ....eshte nje mosh ne te cilen un njoha c'ishte dashuria... me pas njoha tradhtin...u bera shoqe e vetmis per ca koh...tani mendoj se ne adoleshenc njeriu gabon ndoshta shum... por un per ato gabime nuk jam penduar kurr...sepse nga njera ane kan qene gabimet me te bukura deri ne keto momente...dhe se fal atyre gabimeve jam me e rritur...
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: adoleshenca?periudha me ve veshtiree jetes?castet me te bukura?

  Post by Snowhite on 26.04.08 17:26

  Me e veshtira, nuk besoj. Me castet me te bukura, ndoshta dhe po. Megjithate eshte ajo periudhe qe te fal me shume buzeqeshje dhe caste per t'u mbajtur mend.
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 26
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: adoleshenca?periudha me ve veshtiree jetes?castet me te bukura?

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 05.05.08 16:04

  eshte mosha me delikate periudha me e bukur eshte
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: adoleshenca?periudha me ve veshtiree jetes?castet me te bukura?

  Post by angel on 09.05.08 21:58

  Periudha me e veshtire nuk e mendoj te pakten per cfare kam kaluar une deri tani,po qe eshte nje periudhe e bukur nuk ka dyshim,periudha e "cmendurirave" ne disa raste!!!
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: adoleshenca?periudha me ve veshtiree jetes?castet me te bukura?

  Post by freedom to love on 23.06.08 11:23

  sdo ta quaja me e veshtira...ndoshta mosha kur ti je me e pavendosur,mosha kur ti nuk e di cfare te pelqen dhe cfare jo

  me e bukura patjeter!mgjth edhe femijerine e dua shume,
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: adoleshenca?periudha me ve veshtiree jetes?castet me te bukura?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:20

  opa tem e ngateruar ahahha momentet me te bukura???uha ka shum kush i mban mend...periudha me e veshtir e jetessssssss kur po prisja konfirmimin a do e kapja ne napoli shkollen aty ku doja kam prit 1 muaj resht

  Sponsored content

  Re: adoleshenca?periudha me ve veshtiree jetes?castet me te bukura?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 26.04.18 4:47