FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  Rregullorja e pergjithshme e forumit.

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Rregullorja e pergjithshme e forumit.

  Post by Elboy814 on 19.03.08 16:48

  Mire se Erdhet

  Rregjistrimi ne forum eshte per te gjithe ! Ne insistojme qe rregullat e meposhtme te respektohen.Eshte detyre e juaja te shikoni here pas here kete seksion pasi mund te kete modifikime.Thyerja e rregullores se meposhtme mund te rezultoje ne nje Paralajmerim & Verejtje ose Ban , sipas situates. Te gjitha vendimet e Admineve & Moderatoreve jane perfundimtare !


  1 Sjellja ne forum:
  Nuk do tolerohet asnje sjellje raciste ndermjet userave apo nje qendrim i tille.Postime te tilla do fshihen pa asnje lajmerim.Ketu perfshihen edhe avataret.Kjo mund te coje edhe ne perjashtimin tuaj nga forumi.Sulme personale ndaj userave nuk do tolerohen.Jeni te mirepritur te debatoni apo te tregoni pikepamjet tuaja dhe opinionet, por ne menyre te respektueshme.Usera qe nuk i permbahen rregullores do te largohen nga forumi te denuar me ban.


  2. Tema te perseritura
  Mos postoni te njejten teme disa here.Para se te filloni nje teme te re, sigurohu qe kjo teme te mos jete ekzistente.  3. Grafika Avataret dhe Firma.
  Ne avataret qe do perdorni nuk lejohet te vendosni link te nje forumi apo faqe tjeter.Nje gje e tille eshte e mundur vetem me lejen e Admineve per nje kerkese te tille mund te dergoni nje PM.
  Perdorimi i nje avatari apo nje firme per te sulmuar nje anetare tjeter nuk lejohet.Adminet/Moderatoret ruajne te drejten te levizin avatarin apo firmen ne cdo kohe pa lajmeruar per nje gje te tille.


  4. SPAM , Postime dhe Reklama
  Evitoni te postoni linke te ndryshme ku te cilet dergojne ne adresat tuaja personale pasi kjo gje nuk lejohet pa lejen e Admineve.
  Postoni vetem nese ka te beje me temen ne fjale ose dicka qe vlen per temen.Gjithashtu nese ne postimin origjinal tuajin deshironi te shtoni/modifikoni ndonje gje, ju lutemi te perdorni butonin Ndrysho jo te beni nje postim tjeter ne te njejten teme.Evitoni postimet per reklamime te cdo lloj forme nese nuk ka lidhje me temen ku do postoni.


  5. Nickname te ndryshme
  Ju keshillojme te regjistroni vetem nje pseudonim per person. Nese per arsye personale deshironi te regjistroni edhe nje llogari tjeter, ne kete gje e lejojme. Neqoftese kete gje e beni per filluar diskutime apo sherre me perdorues te tjere , do denoheni me BAN.  6. Miresjellja
  Jini te edukuar ! Ne nuk tolerojme asnje lloj vulgariteti. Nese nje anetar tregon nje sjellje te tille do paralajmerohet 1 here , dhe nese anetari do perserise sjelljen e tij me ofendime/vulgaritete do te denohet me BAN pa paralajmerim tjeter.


  7. Pakenaqesi
  Anetaret mund te jene te pakenaqur me vendimet e Administratoreve apo Moderatoreve, (duke perfshire edhe anetaret). Sidoqofte pakenaqesite , kritikat nuk duhen te postohen ne temat ku diskutohet.Ju lutemi te dergoni nje PM personit ne fjale dhe jo te prishni temat.


  8. Mos respektim te Staffit te forumit
  Cdo abuzim kundrejt staffit apo menaxhimit te forumit do te sjelle perjashtimin e menjehershem te anetarit !  Ju Faleminderit per Bashkepunimin !

  Me Respekt Staffi i forumit te gjimnazisteve
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  Re: Rregullorja e pergjithshme e forumit.

  Post by Smart_Snake on 21.03.08 18:10

  RREGULLORJA DERI TANI ESHTE COOL, DO MENDOHEMI PER NDONJE SHTESE TJETER...
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 29
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Rregullorja e pergjithshme e forumit.

  Post by mickey_mouse on 08.04.08 21:46

  Do ca permiresime...Po prap se prap mire eshte...Mendoj se duhet te shtohet edhe ndonje pjese ku te behet prezantimi i antareve para se te fillojne te postojne...Dmth te jete i detyrueshem per cdo te sapo ardhur qe te bejne prezantimin ,pastaj te postojne tema te tjera...Dhe per prezantimin te vihet nje shembull sesi duhet ta bejne kte prezantim...MEndimi im
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 29
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Rregullorja e pergjithshme e forumit.

  Post by sweetyxpg on 09.04.08 21:45

  mickey_mouse wrote:Do ca permiresime...Po prap se prap mire eshte...Mendoj se duhet te shtohet edhe ndonje pjese ku te behet prezantimi i antareve para se te fillojne te postojne...Dmth te jete i detyrueshem per cdo te sapo ardhur qe te bejne prezantimin ,pastaj te postojne tema te tjera...Dhe per prezantimin te vihet nje shembull sesi duhet ta bejne kte prezantim...MEndimi im
  right! i think the same Smile

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Rregullorja e pergjithshme e forumit.

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 20:39

  aspak keq.......urime stafit
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Rregullorja e pergjithshme e forumit.

  Post by Snowhite on 20.04.08 17:02

  Duhet te mundohemi ta respektojme deri ne maksimum kete rregullore, dhe te jeni te arsyeshem ne ato qe postojme. Kete do ta bej patjeter.
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 27
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: Rregullorja e pergjithshme e forumit.

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 04.05.08 18:47

  forumi me i mire pas inkusit jeni te papare
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Rregullorja e pergjithshme e forumit.

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.05.08 15:50

  nuk mund ta thuash ti ate qe eshte inkusi para ketij... merret mendimi i te gjitheve.... gjithsesi endrrat pa lek jane...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Rregullorja e pergjithshme e forumit.

  Post by moon_girl on 04.06.08 21:32

  si fillim ishit shume mire dhe vazhdoni te jeni ne krahasim me kostandin kristoforidhin iher jeni lule.per kete te inkusit kam degjuar fjale te mire vetem nga nje person,do ti besoj vetem kur ta shoh vete.
  URIMET E MIA CUNAVE QE PUNUAN PER KETE FORUM!!!
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: Rregullorja e pergjithshme e forumit.

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:35

  urime atyre qe e kane hapur dhe me kete rregullore eshte shume mire si forum ju lumte
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Rregullorja e pergjithshme e forumit.

  Post by g-unit girl on 16.06.08 8:08

  urime el_ninjo ke bere vertet nje pune te mrekullueshme , mjaft mire si forum, shpresoj te vazhdoj kshu madje kam besim qe po pasi ka nje staf te mrekullueshem Very Happy
  rregulloren jam e sigurt dhe them se do e zbatoj pasi nuk e meritoni qe tju zhgenjejme
  bravo bravo urime nice fare jeni Very Happy
  ju puth tgjitheve si staf dhe anetaret e ktij forumi Very Happy (kush nuk do ta puth ska gje loooool )
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Rregullorja e pergjithshme e forumit.

  Post by angel on 18.06.08 0:32

  Spaskam lene pergjigje ketu une,njs se une ne rregull sikur jam se kam shkel ndonjehere rregulloren me duket!! Very Happy
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Rregullorja e pergjithshme e forumit.

  Post by Elboy814 on 18.06.08 10:33

  JAM_UNE_PA_JENI_JU wrote:forumi me i mire pas inkusit jeni te papare
  hahah e fort kj se kisha ven re...po inkusi ngeli duke ardh ktej dhe duke kopju tema,,hahah
  keni be nje kopje te kti forumi ,,,hajde foru hajde...
  nejse kur te na humbi origjinali ne do marrim kpjen qe e mbani ju

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Rregullorja e pergjithshme e forumit.

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 10:49

  Ne pergjithsi pune te mire keni ber, pervec atij rregullit 5, me ben pershtypje si mund te lejohet nji person te hy me me shum se 1 account...gjithsesi ate e dini ju. Urimet e mia.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Rregullorja e pergjithshme e forumit.

  Post by AI_CUNI_ATJE on 14.07.08 19:39

  Eternal_Light wrote:Ne pergjithsi pune te mire keni ber, pervec atij rregullit 5, me ben pershtypje si mund te lejohet nji person te hy me me shum se 1 account...gjithsesi ate e dini ju. Urimet e mia.


  eshte nje rregull qe mund te merret parasysh... nese eshte per arsye ofenduese atehere meren masa per antarin...

  Sponsored content

  Re: Rregullorja e pergjithshme e forumit.

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:39