FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by Elboy814 on 28.03.08 23:47

  pffffff sa keq qe smundem me lan ma ore.
  u mbush nr i mungesave No No No
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by Stela on 05.04.08 12:28

  Hahahahaaaa.. sa gallat.. aty te rrish ne mesim tani.. une spara le shume.. vetem se ate oren e pare po ta llogarisesh.. me shume here skam hyre..
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by moon_girl on 05.04.08 13:07

  ASNJE ORE AS NE DITE AS NE JAVE.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by fefe_metallica on 05.04.08 14:15

  ne klas mungesat i mbledh 1 shoqja Steles mungesat dhe me mban cik me hater haha
  ca teke nuk i mbledh , kur mungoj me dit mi qun me arsye dhe vetem ca her i kam cu raport !
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by devil princess on 05.04.08 15:35

  UNA ASNJE
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by Musafir on 05.04.08 15:35

  te gjtha i lija
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by devil princess on 05.04.08 15:37

  PSE ???
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by Musafir on 05.04.08 15:38

  kot per qejf . rrija gjith diten ne kafe, sepse me perzinin zyshat nga mesimi se tallesha
  avatar
  whats_up
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 21
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : cka
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by whats_up on 08.04.08 22:10

  El_ninjo wrote:pffffff sa keq qe smundem me lan ma ore.
  u mbush nr i mungesave No No No

  edhe une....
  por do ikim me leje tani..... albino
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by Snowhite on 01.05.08 16:55

  Une nuk para le ore. Ose mungoj gjithe diten, ose marr leje oret e fundit.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by g-unit girl on 15.06.08 20:55

  sa here qe mundem dhe dua vete Very Happy
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by Elboy814 on 15.06.08 21:27

  po kur i mbush mungesat si ja ben?????
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by g-unit girl on 15.06.08 21:28

  haha po jo me se nuk arrij deri aty joo hahaha Very Happy:D
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by egoistja on 16.06.08 15:06

  ASNJE ORE GJITH VITIN (OSE ME MIRE GJATE 11VJETEVE QE KAM QENE NE SHKOLLE)
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by Elboy814 on 16.06.08 15:08

  egoistja wrote:ASNJE ORE GJITH VITIN (OSE ME MIRE GJATE 11VJETEVE QE KAM QENE NE SHKOLLE)
  kte rrene mos e thuj me se nuk e ha njeri..
  mos bej gafe te thuash ne vend tjeter
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by angel on 16.06.08 15:09

  Pse re,ka shume veta qe nuk lene asnje ore.Ajo spo thote skam munguar,po qe skam lene ore mesimi
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by egoistja on 16.06.08 15:16

  PSE ORE NUK E BESON????? SKE FAJ SE SME NJEF.....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by Elboy814 on 16.06.08 15:17

  ee cti nesh esht pak e pabesueshme,,,po pse i con dem mungesat mi tranfero mua...
  mgj mir e ke ti ste njoh
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by egoistja on 16.06.08 15:24

  PO ORE ME GJITH QEF...... JA MERRI..........
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by Elboy814 on 16.06.08 15:30

  ok shum shum thx per mungesat,,do te ta shperblej..hahahah
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by egoistja on 16.06.08 15:39

  jo ska gja ti kam fal...... hahaha
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by angel on 16.06.08 15:50

  Tani ci do.Shifni kur te filloje shkolla.
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 19:29

  2 ore ne dite 10 ore ne jav ashu i bie ahahah

  Sponsored content

  Re: sa ore msimi lini ne dite?ne jave?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:10