FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Share

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by don acsente on 28.03.08 23:36

  nese jo duhet ta beni.... eshte momenti i duhur....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by Legend_boy on 28.03.08 23:49

  po ca thu fjale eshte ajo
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by CoYoT on 29.03.08 15:05

  patjeter
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by devil princess on 29.03.08 15:45

  JO AKOMA JO
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by Ermagedon on 30.03.08 21:36

  Pse ta falenderoj. nga une e ka marre idene per te bere forum. lol. Po mua as qe do e dinte qe ekzistojne forume falas.

  Bej shaka une. Eshte bere pune e mire ne forum. Ecni kshu se do fluturoni. bravo ju qofte. El ninjos dhe cdokujt qe e ka ndihmur ate. Se edhe une i kam dhen ca ndihma te vogla. Edhe moderatoret i pershendes se at kane pune te veshire dhe asnje nuk kujtohet ti pershendese ndonjehere.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 21:41

  hehe shume faleminderit lal.... po kush tha qe nuk kujtohet njeri per ne? shume kujtohen po he...
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by Ermagedon on 30.03.08 21:45

  jam moderator ne ca foume dhe asnje nuk te pershendet. te gjithe per adminin kujtohen
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 21:47

  epo lale po te besh shume pune qe te duket, atehere te pershendesin. kete e them une...
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by Elboy814 on 30.03.08 22:01

  Ermagedon wrote:Pse ta falenderoj. nga une e ka marre idene per te bere forum. lol. Po mua as qe do e dinte qe ekzistojne forume falas.

  Bej shaka une. Eshte bere pune e mire ne forum. Ecni kshu se do fluturoni. bravo ju qofte. El ninjos dhe cdokujt qe e ka ndihmur ate. Se edhe une i kam dhen ca ndihma te vogla. Edhe moderatoret i pershendes se at kane pune te veshire dhe asnje nuk kujtohet ti pershendese ndonjehere.
  e ke gabim mer er,ske te besh me fillestar fare fare ktu.faqe falas,forume falas e din te gjith qe ka
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by Ermagedon on 30.03.08 22:07

  Pu sa seriozisht e mori tjetri.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by moon_girl on 23.04.08 21:29

  JA PO E FALENDEROJ TANI.PO NUK I KA EL_NINJO TE GJITHA MERITAT.PO AI_CUNI_ATJE E HARRUAT JU?PRANDAJ UNE I FALENDEROJ SHUME TE DY.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by DarkAngel on 28.04.08 10:14

  ska nevoje per falemderim ai se e kupton vete:P
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by angel on 16.05.08 22:49

  E shef ti as une se kisha falenderu.Flm pra po jo vetem el_ninjos a moderatoreve po edhe anetareve se po mos ishin ata nuk do kishte kuptim forumi!
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 21.05.08 18:23

  El_ninjo wrote:
  Ermagedon wrote:Pse ta falenderoj. nga une e ka marre idene per te bere forum. lol. Po mua as qe do e dinte qe ekzistojne forume falas.

  Bej shaka une. Eshte bere pune e mire ne forum. Ecni kshu se do fluturoni. bravo ju qofte. El ninjos dhe cdokujt qe e ka ndihmur ate. Se edhe une i kam dhen ca ndihma te vogla. Edhe moderatoret i pershendes se at kane pune te veshire dhe asnje nuk kujtohet ti pershendese ndonjehere.
  e ke gabim mer er,ske te besh me fillestar fare fare ktu.faqe falas,forume falas e din te gjith qe ka


  po pra po....e vertet kjo...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by moon_girl on 21.05.08 20:39

  E KAM FLND SE NA ZDIQET JU ME KETO FLM
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by moon_girl on 21.05.08 20:40

  VDIQET
  avatar
  iva_embelsira
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 28
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : hihihi...
  Humor : shakat e mbremjes
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-13

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by iva_embelsira on 21.05.08 20:59

  TANI KAM RASTIN TA FALENDEROJ NGA ZEMRA SE KA BERE GOXHA PUNE
  VAZHDONI KESHTU CUNA
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 21.05.08 21:00

  rrofsh per falenderimet.... kalofsh kendshem...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by angel on 21.05.08 21:01

  iva_embelsira wrote:TANI KAM RASTIN TA FALENDEROJ NGA ZEMRA SE KA BERE GOXHA PUNE
  VAZHDONI KESHTU CUNA
  Ata kaq kishin per te be.Tani duhet ta vazhdojme dhe ne bashke me ta
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 26
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:31

  urime per kete forum kaq te bukur ne te cilen mbledh ne gjirin tend shume adoleshente te cilet te kane zgjedhur ty si forum per te kaluar nje pjese te kohes se tyre.jeni te papare

  Sponsored content

  Re: a e keni falenderuar stafin... qe e ka hapur kete forum se na ka kenaqur?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 27.04.18 7:31