FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  si e beni nje vajze ose djal per vete?

  Share

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  si e beni nje vajze ose djal per vete?

  Post by don acsente on 28.03.08 23:35

  ?
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: si e beni nje vajze ose djal per vete?

  Post by Legend_boy on 28.03.08 23:53

  duke e joshur ate....
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: si e beni nje vajze ose djal per vete?

  Post by Snowhite on 25.04.08 21:16

  Nuk bej gje, nqs atij i pelqej keshtu si jam atehere shume mire. Ndoshta mund t'i shfaq vleresimet e mia te mira per te, ose mund t'i hedh ndonje fjale me kunje, po jo ndonje gje te madhe.
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 26
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: si e beni nje vajze ose djal per vete?

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 04.05.08 18:26

  duke biseduar dhe duke e ftuar ne pub ate
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: si e beni nje vajze ose djal per vete?

  Post by jeta on 05.05.08 23:01

  asgje,nuk me pel kurre te bej ndonje gje qe te me pel,thjesht kjo qe jam e si jam... nqs me pel pa ndryshuar bravo nqs jo dera eshte e hapur e mbyllet pa qene ai brenda
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: si e beni nje vajze ose djal per vete?

  Post by angel on 07.05.08 21:36

  Deri tani kam qene vetvetja perhere keshtu qe ata qe i kam bere per vete dmth i kam bere me veten time.Besoj se kshu do jete gjithmone fundja kam gjera per ti bere per vete geek Very Happy
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: si e beni nje vajze ose djal per vete?

  Post by piccola_stella on 08.05.08 17:24

  ...SI E JOSH GOCEN TI LEGEND_BOY..... un duke e provokuar.....duke qendruar indiferente dhe duke i treguar se ai me pelqen........ ne te njten kohe ....apo jo?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: si e beni nje vajze ose djal per vete?

  Post by DarkAngel on 08.05.08 18:01

  duke i thene gjerat me te mira Razz
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: si e beni nje vajze ose djal per vete?

  Post by piccola_stella on 27.10.08 21:26

  Legend_boy wrote:duke e joshur ate....


  ...dhe ti di ta besh mire...

  ajo goca
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 5
  Age : 24
  Location : cerrik
  Job/hobbies : eeeeeeeeee
  Humor : eeeeeeeee
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-10-28

  Re: si e beni nje vajze ose djal per vete?

  Post by ajo goca on 28.10.08 19:11

  .duhet tme bej ai mua per vete , jo une ate
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: si e beni nje vajze ose djal per vete?

  Post by Legend_boy on 28.10.08 19:15

  ke shume te drejt.....do i rrija sa me afer per ta bere per vete....

  PRETTY_GIRL
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 5
  Age : 27
  Location : do doja shume ne el....
  Job/hobbies : shume gjera..
  Humor : always happy!!!
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-10-26

  Re: si e beni nje vajze ose djal per vete?

  Post by PRETTY_GIRL on 30.10.08 14:38

  duke qene vetvetja....

  no_name
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 6
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : chati
  Humor : cerdomethen?
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-11-03

  Re: si e beni nje vajze ose djal per vete?

  Post by no_name on 04.11.08 15:26

  e si je ti vetvetja?PRETTY_GIRL?
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: si e beni nje vajze ose djal per vete?

  Post by g-unit girl on 04.11.08 22:44

  si e bej per vete ??? pfffff
  po deshi tme pelqej po sdeshi se detyroj ose se ta bej per vete, asiiiher
  po deeshiiiiii
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: si e beni nje vajze ose djal per vete?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:19

  NESE SI PELQEJ VAJZES AS E MAR MUNDIMIN TA BEJ PER VETE PO TE DOJ ORE AHAHHAHAHAHAAHA

  Sponsored content

  Re: si e beni nje vajze ose djal per vete?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.04.18 5:50