FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 0 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Share
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 13:38

  Shume name kam lane un.
  Nje qe me kujtohet ime.Kam qene ne Sarande me maturen time dhe aq tap isha sa ke diskoja u zvesha lakuriq dhe doja te hypja ke nje kub qe ishte aty e te baja striptizem.theksoj qe keshtu me thoshte pija eeeee,kam qene dru fare.
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by A.N.I. on 05.07.08 16:41

  s'para le shume name,po me kujtohet nje e forte fare ne klase te 2.kishim nje konkurs ne klase,dhe un dal para klases per te lexuar nje krijim qe kisha bere,,,me zinxhirin e pantallonave te zberthyer,po mir qe s'kishte shume veta ne klase,se 12 veta ishim gjithsej,ca mungonin,dhe nja 8-9 e pane kur lash nam.booo dhe tani kur e kujtoj skuqem e tera.. Embarassed po e forta fare eshte se fitova dhe konkursin
  avatar
  endri
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 18
  Age : 27
  Location : atje
  Job/hobbies : portokalli
  Humor : barcaleta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by endri on 05.07.08 16:46

  kur kam dal njehere naten nga kolegji edhe kam shkuar ne pub gjithe naten...

  Sponsored content

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 16:24