FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Share

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by don acsente on 28.03.08 23:09

  ?

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by don acsente on 28.03.08 23:27

  mu grisen breket tek fiskultura por nuk me pane shume persona
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by DON_PABLO on 29.03.08 16:46

  don acsente wrote:mu grisen breket tek fiskultura por nuk me pane shume persona
  une te pashe,don corleonja ,gocat e klases,hahahahaha
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by Gjak_Verdheblu on 29.03.08 16:55

  Nam nuk mund ta quaj por te forte po.Ishim ne Sarande me klasen dhe aq tape isha sa me kishte zene gjumi ke dhoma gocave.Ngrihem ne mengjes dhe nuk e dija ku isha. Very Happy
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by Legend_boy on 29.03.08 17:48

  nuk kam len ndonje nam deri tani

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by IL PADRONE on 30.03.08 0:21

  asnje
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by moon_girl on 05.04.08 13:46

  RASHE NGA BICIKLETA NE MES TE TROTUARIT
  SHAJTA NJE SHOQE FUCK YOU
  PO PRAP SJANE KUSHEDI SE CAR.KA DHE ME KEQ
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by devil princess on 05.04.08 15:33

  AS UNA SKAM LENE NDONJEHERE NAM
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by moon_girl on 05.04.08 16:18

  PO PSE KESHTU TI?
  TE DIJA GOC QE LIJE NAME
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by sweetyxpg on 09.04.08 21:52

  as un skam len ndo1 nam deri tani Very Happy
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by piccola_stella on 16.04.08 21:56

  ...kur po dilja me nje djal...dhe me ngeci taka ke nje brim qe kishin shkallet....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by Legend_boy on 16.04.08 21:58

  KUR MU GRISEN PANTALLONAT ME NJE DITLINDJE....
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by moon_girl on 28.04.08 14:12

  KUR PO FLISJA ME VETE NE RRUGE SE ME PERPARA PO LOZJA ME SHOQET ME SHPIA DHE ME MENDJE ISHA AKOMA DUKE LOZUR UNE.E KUPTOJE QE NJEREZIT ME SHIFNIN ME HABI.
  KUSHEDI CAR THONIN ATO"KAQ E VOGEL E SHKRETA FLET ME VETEN"
  EEEE UNE ATEHERE KAM QENE NE KLASE TE PARE.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by Snowhite on 28.04.08 21:34

  Kur kam rene nga bicikleta para gjithe cunave te lagjes, me ka ngec dhe mu i here taka ke puseta (pi macja uthull??), kur i ngaterrova nje here nje shoqes time emrin, kur harrova te merrja shoqen time per ke mbremja kl.8, etj.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by moon_girl on 30.04.08 21:39

  KUR KISHA NJE ESE PER TE BERE PER DHUNEN DHE NE VEND QE TA THERRAS SHOQEN NE EMER I THEM "DHUNA".
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by jeta on 03.05.08 17:08

  3dite me pare,mu thye taka kur po hyja ne lokal...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by moon_girl on 21.05.08 22:25

  nje e qeshur e hatashme ne mes te klases
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by fefe_metallica on 22.05.08 1:04

  tani afer skam len ndonje !
  kshu kalama nam , me te pengumet, si te gjith !
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by moon_girl on 07.06.08 15:31

  kur erdhi kontrolli ne fiskulture dhe me pyeste mua per emrin e zyshes,por une se dija(1 vit dhe mos dish emrin e zyshes)
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by g-unit girl on 21.06.08 4:58

  le nam kur qesh shuum po me te madhe me nje te qeshur lere mos me cmend Razz:P:P Embarassed
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by Living_bride on 21.06.08 10:47

  eehhh kur kam qen fmi kam qen kalama i keq shuum dhe lija nam, aq sa mami nuk me merrte me me vete kur dilte (megjithse neper vizita rrija shuum urte une)
  nami i fundit ka ndodhur vjen ne dr. ku fillova te bertisja me sa kisha ne koke te sheshi Vollges me fyyre nga deti. se ca dreqin kisha por di qe kam ngren nje te bertitur nga prindi qe......ehh pune e madhe une u ndjeva mire per momentin + qe skishte shum njerez...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by angel on 30.06.08 23:50

  sot psh lash nam,harrova cel te rock cafe,mire qe ishte fefe aty lol!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by fefe_metallica on 01.07.08 0:28

  ee pra lol
  mke 1 cel borxh haha

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by Eternal_Light on 01.07.08 1:01

  g-unit girl wrote:le nam kur qesh shuum po me te madhe me nje te qeshur lere mos me cmend Razz:P:P Embarassed

  qyq per zotin mir qe e pranove se... pale pale pupu ca e qeshme Evil or Very Mad lol!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by DarkAngel on 01.07.08 10:40

  kam lene ca name une se tip gallat jam po ndonje nam te madh jjojojojojojo larg qofte

  Sponsored content

  Re: cili ka qene nami me i madh qe keni lene?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 12.12.18 1:01