FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  ke doni me shume mamin apo babin?

  Share

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  ke doni me shume mamin apo babin?

  Post by don acsente on 28.03.08 23:09

  ?

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ke doni me shume mamin apo babin?

  Post by don acsente on 28.03.08 23:28

  un pershembull dua mamin sepse me jep me shume lek
  por dua edhe mamin e che guevares
  bej shaka
  se ate e dua te gjith
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: ke doni me shume mamin apo babin?

  Post by Legend_boy on 13.04.08 22:15

  SI THU TI?
  TE DY NJESOJ..
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ke doni me shume mamin apo babin?

  Post by fefe_metallica on 13.04.08 22:30

  mamin
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ke doni me shume mamin apo babin?

  Post by Ermagedon on 14.04.08 23:37

  babin
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: ke doni me shume mamin apo babin?

  Post by Stela on 15.04.08 13:47

  Une i dua te dy njesoj... se i kam te papar fare.. i kam shume shume xhan!!!
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: ke doni me shume mamin apo babin?

  Post by devil princess on 15.04.08 16:27

  UNA EVE MAMUSHIN EVE BABUSHIN SE I KAM CUM CUME XHAN.
  PO ICIK ME CUM BABUSHIN SE ME LLASTON ME SHUME DHE ME JEM ME SHUME LEKE
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: ke doni me shume mamin apo babin?

  Post by piccola_stella on 16.04.08 21:58

  babin.....dhe mamin...mamin me babin...te dy i dua....
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ke doni me shume mamin apo babin?

  Post by moon_girl on 16.04.08 22:57

  TE DY NJESOJ.ESHTE NORMALE
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: ke doni me shume mamin apo babin?

  Post by Snowhite on 27.04.08 16:24

  Te dy njesoj gati.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ke doni me shume mamin apo babin?

  Post by CoYoT on 30.05.08 14:55

  te dy.... i du shum shum shum fort po babin e kam idhulll....
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ke doni me shume mamin apo babin?

  Post by g-unit girl on 15.06.08 14:49

  te duuuaaa shuuuum te dy, jane te mrekullueshem per mua
  kane bere gjithcka per mua, motlat e mia dhe per vllain e vogel

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ke doni me shume mamin apo babin?

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:15

  he ti siper sikur ta doja qe do thoje kshu Razz
  un se di, di vetem qe i du

  Sponsored content

  Re: ke doni me shume mamin apo babin?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 5:07