FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 0 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Share
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by g-unit girl on 16.06.08 6:08

  thjesht sdua te vdes ne moshe te re qe ta shijoj sa me shume
  pastaj se kur ate eka zoti ne dore

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:04

  ej si i behet qe un dua te jetoj pergjithmon, dua te jem e pavdekshme !
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by piccola_stella on 18.07.08 20:31

  ...te vdes sa me shpejt te jet e mundur ....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:12

  deri ne 70 por te vezhdoj ta bej jeten sic po e bej tashi:)SmileSmile

  Sponsored content

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 16:30