FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Share

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by don acsente on 28.03.08 23:08

  ?

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by don acsente on 28.03.08 23:11

  un per veten time deri ne moshen 70
  se pastaj tallen me mua niperit e mi(nese do te kem)
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by Ermagedon on 30.03.08 22:21

  derisa te jem i zoti te kujdesem per veten time. se po vajta ne ate grade qe te kujdesen te tjeret per mua me mire ne dynja tjeter.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by fefe_metallica on 30.03.08 22:23

  28
  hahaha
  eshte njish ai qe di pse
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by Elboy814 on 30.03.08 22:26

  mir pra e fefe kur te bash 28 me thuj qe te dergoj ndonje me te vra
  heehehehe
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by fefe_metallica on 30.03.08 22:30

  jo jo
  se duhet ta vras vet veten ,
  ose te vdes duke konsumu shume drog dhe alkol !
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by DON_PABLO on 31.03.08 15:00

  deri sa te jetoje njeriu im i zemres,me pas s'me duhet me jeta

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by IL PADRONE on 31.03.08 16:12

  leri keto rrena ti Pablo.jeten do e doja pafundesisht.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by angel on 31.03.08 18:12

  edhe une mendoj si ermagedon dua te jetoj per aq sa mund te kujdesem per veten jo ti behem barre ndonje tjetri,mgjs jeta e di per secilin prej nesh
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 31.03.08 18:16

  dua te jetoj deri ne ate moshe sa te jem i zoti i vetes si ka thene edhe angel.. ce do jeten pastaj kur nuk te duan te tjeret neper kembe? pfffff
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by devil princess on 31.03.08 21:28

  SA TE JETE NUK E DI PO AQ SA TI KEM BER GJITHE ATO QE DUA UNE

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by IL PADRONE on 31.03.08 21:29

  deri sa te mbaroj koha qe ka caktuar zoti
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by devil princess on 31.03.08 21:49

  EH TAMAM

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by IL PADRONE on 01.04.08 16:32

  tamam eh

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by IL PADRONE on 01.04.08 16:39

  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by Stela on 04.04.08 22:11

  Normalisht deri sa te mund te kujdesem vet per veten time... ore.. clodhemi kot ne.. akoma se keni marr vesh ju qe ne 2008 do permbyset bota.. hehee.. se kemi ne shume te gjate.. kshu qe...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 10.04.08 14:50

  jo me stela jo se nuk permbyset bota ne 2008.
  une do te doja te jetoja deri sa ta kete shkruar zoti...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by Legend_boy on 10.04.08 17:57

  DERISA TI PROVOJA TE GJITHE GJERAT E MIRA TE JETES....NDOSHTA ESHTE E PAMUNDUR POR KESHTU DESHIROJ.....
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by devil princess on 10.04.08 21:23

  DERI NE PAFUNDESI
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by Legend_boy on 10.04.08 21:25

  E PAMUNDUR POR "ISHALLA" TE REALIZOHET ME GJITH SHPIRT... Very Happy
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by devil princess on 10.04.08 21:33

  E DI QE ESHTE E PAMUNDUR POR................
  DO JETOJA AQ SA TE BEJA TE GJITHA ATO QE DUA
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by Legend_boy on 10.04.08 21:34

  QENKE ME MENDIMIN TIM..
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by devil princess on 10.04.08 21:41

  EH PO
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by Snowhite on 27.04.08 16:33

  Derisa te jem me kembe, me duar e me tru tamam.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by moon_girl on 27.04.08 16:50

  deshira eshte e madhe,por po nuk qe shkruajtur aq sa dua s'kam c'far ti baj

  Sponsored content

  Re: deri ne sa vjec keni deshire te jetoni?dhe pse?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 27.04.18 7:43