FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  a i keni qef party-t ?

  Share

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  a i keni qef party-t ?

  Post by don acsente on 28.03.08 23:07

  thoni po apo jo?
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: a i keni qef party-t ?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 13:06

  nuk eshte se i kam shume qejf , por nese eshte shoqeria e mire kalohet shume bukur...
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: a i keni qef party-t ?

  Post by devil princess on 30.03.08 13:07

  UUUUUUUUUUU I KAM SHUME SHUME QEF SIDOMOS KUR VENE METAL
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: a i keni qef party-t ?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 13:09

  SE SHPEJTI DO TE BEJME NJE PARTY, DO KEMI NDERIN TE TE KEMI MIDIS NESH?
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: a i keni qef party-t ?

  Post by devil princess on 30.03.08 13:12

  OOOOOO FALEMINDERIT PO KU?KUR? DHE KUSH DO JETE?
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: a i keni qef party-t ?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 13:13

  ATE NUK E KEMI VENDOSUR AKOMA PER KEMI QEJF TE BEJME NJE PARTY ME RASTIN E HAPJES SE FORUMIT... MOS KI MERAK SE NUK TE LE PA ARDHUR TI...
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: a i keni qef party-t ?

  Post by devil princess on 30.03.08 13:13

  AH OK FALEMINDERIT SHUME
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: a i keni qef party-t ?

  Post by Stela on 04.04.08 22:14

  Une vdesssssssssss per party... i kam sh sh sh qef..
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: a i keni qef party-t ?

  Post by moon_girl on 23.04.08 21:54

  VARET SE KU ME KE DHE KUR
  PO JO EDHE AQ SHUME

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: a i keni qef party-t ?

  Post by kitty on 24.04.08 1:23

  i kam shum qef house party ose metal party;kur vene hip hop ose rrep me mir te iki se filloj te acarohem pastaj
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: a i keni qef party-t ?

  Post by DarkAngel on 24.04.08 16:43

  shume por varat se me ke jam ne party:P
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: a i keni qef party-t ?

  Post by angel on 24.04.08 22:23

  NE PERGJITHESI I KAM QEJF,POR GJITHMONE VARET NGA VENDI APO SHOQERIA QE DO KESH NE KETE PARTY DHE LLOJI I TIJ.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: a i keni qef party-t ?

  Post by Snowhite on 26.04.08 17:36

  Them se po, sidomos kur ke ca njerez te hajrit per te kercyer. Megjithate nuk shkoj tek te gjitha festat qe behen. I zgjedh me te mirat.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: a i keni qef party-t ?

  Post by g-unit girl on 15.06.08 15:16

  si jo vdes per party aq me teper kur kam kohe qe skam shkuar mezi pres edhe te vije dita e te kercej Razz

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: a i keni qef party-t ?

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:02

  Metal mundsisht !
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: a i keni qef party-t ?

  Post by fefe_metallica on 19.06.08 0:28

  Eternal_Light wrote:Metal mundsisht !

  qe behen vetem ne elbasan Razz
  se andej nga tr te lodh te gjith haha asnje nuk ben

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: a i keni qef party-t ?

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 0:30

  fefe_metallica wrote:
  Eternal_Light wrote:Metal mundsisht !

  qe behen vetem ne elbasan Razz
  se andej nga tr te lodh te gjith haha asnje nuk ben

  po praaaaaa Crying or Very sad Crying or Very sad

  Sponsored content

  Re: a i keni qef party-t ?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 11:44