FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  ndikon shoqeira ne jeten e adoleshenteve???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  ndikon shoqeira ne jeten e adoleshenteve???

  Post by Elboy814 on 19.03.08 23:21

  si ka ndikuar ajo te ju???
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: ndikon shoqeira ne jeten e adoleshenteve???

  Post by Legend_boy on 22.03.08 20:00

  patjeter qe ndikon shoqeria, tek mua ka ndikuar pozitivisht
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: ndikon shoqeira ne jeten e adoleshenteve???

  Post by kasanova on 22.03.08 20:04

  patjeter qe ndikon te une ka ndikuar pozitivisht
  avatar
  fireoflove
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 24
  Age : 26
  Location : elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ndikon shoqeira ne jeten e adoleshenteve???

  Post by fireoflove on 28.03.08 15:24

  sigurisht qe ndikon ne adoleshenc duhet nje shoqeri me principe qe te dije te dalloj te miren nga e keqja
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ndikon shoqeira ne jeten e adoleshenteve???

  Post by moon_girl on 28.03.08 18:03

  shoqeria luan nje rol te madh ne jeten e nje adoleshenti madje shpeshhere negativisht psh:
  PIRJA E DUHANIT APO E DROGES ME IMPONIM.MARRJA E NJE RUGE TE KEQE NGA PRESIONI QE SHOQERIA USHTRON TE NE.PERSONALISHT SHOQERIA NUK KA NDIKUAR TE UNE.NDOSHTA SEPSE DI SI TI ZGJEDH SHOQET E SHOKET.ME TE GJITHE KAM MARREDHENIR SHUME TE MIRA.TE PAKTEN TE GJITHEVE I FLAS EDHE PSE ME DISA SHKOJ ME SHUME.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: ndikon shoqeira ne jeten e adoleshenteve???

  Post by Snowhite on 26.04.08 17:28

  Personalisht mendoj se eshte ajo qe ndikon me shume, si ne ide, mendime, veprime dhe pastaj pasoja. Por ne shume raste, shpesh nuk te le hapesira te veprosh si do ti. Tek une ka ndikuar goxha, por jam e sigurt qe per mire.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: ndikon shoqeira ne jeten e adoleshenteve???

  Post by jeta on 03.05.08 16:23

  shoqeria eshte thelbi i ndikimeve te njeriu. ne shumicen e rasteve ajo ndikon sipas zgjedhjes se vete shoqerise dhe jo gjithmone nje shoqeri e larte reflekton nje sjellje te qendrueshme e pozitive. te une ka ndikuar sh ne mendime dhe ne ndryshimin e opinioneve te normave te caktuara.
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 27
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: ndikon shoqeira ne jeten e adoleshenteve???

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 05.05.08 16:02

  ndikon shume
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ndikon shoqeira ne jeten e adoleshenteve???

  Post by angel on 09.05.08 21:55

  Ndikon shume dhe per fat te mire tek une ka ndikuar pozitivisht!!

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ndikon shoqeira ne jeten e adoleshenteve???

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 17:55

  Absolutosht PO
  Ndikimet e saj jane te shumllojshme, jam provuar sh lloj ndikimesh nga shoqeria, qe nga menyra e veshjes, apo nje pjese e fjalorit, madje edhe disa cilesi te tipit egoizem, inat, dashuri etj etj
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ndikon shoqeira ne jeten e adoleshenteve???

  Post by Ermagedon on 19.06.08 22:53

  Ndikon dhe mbase me shume se familia.
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: ndikon shoqeira ne jeten e adoleshenteve???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:28

  Ndikon dhe shum amdje se pa shoqeri ske ku vete
  avatar
  Naughty Boy
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 7
  Age : 25
  Location : durres
  Job/hobbies : te dal verrdall anej knej gjith anej
  Humor : .....
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-06-22

  Re: ndikon shoqeira ne jeten e adoleshenteve???

  Post by Naughty Boy on 23.06.09 17:43

  varet se ca shoqerije ken...por tek mu ndikon...

  terrorig
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 2
  Age : 25
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Hanging with friends
  Humor : Great
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-06-27

  Re: ndikon shoqeira ne jeten e adoleshenteve???

  Post by terrorig on 03.07.09 14:19

  po me lale ndikon...tek mua ka ndikuar mire... mdth kam ene shoqni tkeqe ene tmir dhe kam marr nga te 2 ja palet cilsi

  Sponsored content

  Re: ndikon shoqeira ne jeten e adoleshenteve???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:39