FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  do donit te jetonit vetem apo me prinderit???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  do donit te jetonit vetem apo me prinderit???

  Post by Elboy814 on 28.03.08 19:43

  normal vetem ,sjep shum llogari
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: do donit te jetonit vetem apo me prinderit???

  Post by Legend_boy on 28.03.08 19:47

  VETEM FARE JO,POR ME MIRE SEPSE JE ME I LIRE....
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: do donit te jetonit vetem apo me prinderit???

  Post by kasanova on 28.03.08 20:34

  po cer prinder leshi e vetem se cer...

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: do donit te jetonit vetem apo me prinderit???

  Post by don acsente on 28.03.08 22:57

  me prinderit se nuk rrihet pa lek
  se nuk kemi fuqi te punojme ne
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: do donit te jetonit vetem apo me prinderit???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 10.04.08 14:47

  TANI PER MOSHEN QE KAM NORMALISHT QE VETEM....

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: do donit te jetonit vetem apo me prinderit???

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 20:23

  mir e ka AI_CUNI_ATJE ...per moshen qe kemi eshte me mire vetem.....
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: do donit te jetonit vetem apo me prinderit???

  Post by Snowhite on 27.04.08 13:53

  Eshte akoma shpejt per te ikur nga familja. Do ndjehesha pak vetem (ndoshta), po s'do dija te beja asnje pune shtepie ose gatim.

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: do donit te jetonit vetem apo me prinderit???

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:27

  tani secila ka anet e veta te mira dhe te keqija, megjithse un vetem do thoja se per lek besoj e kam zgjidh hallin qe tani Wink

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: do donit te jetonit vetem apo me prinderit???

  Post by kitty on 18.06.08 23:52

  do doja te rrija me familjen vetem per nje arsye shum te forte: nuk di te gatuaj asgje edhe po te mesoja nuk do isha aq e mete te humbja 2 ore te cmuara nga dita ime duke i harxhuar per te bere nje gjelle qe hahte per 20 min.
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: do donit te jetonit vetem apo me prinderit???

  Post by CoYoT on 26.06.08 10:30

  do mplq vetem, tperballesha me jeten... shyqyr edhe pak edhe e arrij kte Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: do donit te jetonit vetem apo me prinderit???

  Post by angel on 06.07.08 23:26

  Per moshen qe kam mendoj se eshte si shpejt per te jetuar vetem,po jo per arsyet qe jepen me lart se sdi te gatuaj kjo eshte gjeja e fundit per mua
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: do donit te jetonit vetem apo me prinderit???

  Post by piccola_stella on 29.10.08 17:19

  ...tani jam shume mir me prinderit....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: do donit te jetonit vetem apo me prinderit???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:49

  deri ne 19 vjec me tshpis se eshte nromale se ata te kan sjell ne ejt pastaj pas 19 vetem do tdoja sepse hyn ne ejt hedh hapat e para te mendimeve per te ardhmen

  Sponsored content

  Re: do donit te jetonit vetem apo me prinderit???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 16:37